Penzion Eva

Penzion Eva nabízí možnost ubytování v rodinném prostředí, v jižní části města Kosmonosy. To leží bezprostředně u města Mladá Boleslav, v regionu Český ráj. Penzion je snadno dostupný po rychlostní komunikaci R10 mezi Prahou a Libercem.

Poloha Penzionu Eva je strategická nejen pro vaše obhodní cesty (cca 500m od Škoda Auto a.s., snadný a rychlý přístup do centra města), ale i pro trávení vašeho volného času. Díky této poloze můžete být za 15 minut v krásné krajině Českého ráje a zrovna tak i za necelou půl hodinu na okraji Prahy.

Penzion Eva - ubytování:

Standardní vybavení všech pokojů penzionu Eva zahrnuje WI-FI připojení (dostupnost po celém penzionu včetně zahrady), LCD televizor, SAT přijímač a minibar. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, WC, umyvadlem. Všechny pokoje jsou nekuřácké a pro vaše maximální pohodlí jsou odhlučněny speciálními okny a čalouněním vstupních dveří. Svým uspořádáním jsou vhodné i pro dlouhodobé pobyty. Pokoje jsou situovány v přízemí a prvním patře.

Penzion Eva - další služby:

K dispozici je uzavřené a hlídané parkoviště a krytý bazén.

Možnost nadstandardního vybavení po dohodě (jako je například obsáhlejší minibar, snídaňový bufet, masáže, praní prádla či možnost vyčištění obleku).

mail

Kosmonosy

Boleslavská 147, Kosmonosy, 293 06

GSM:+420 602 264 843
E-mail:penzioneva@penzioneva.cz
Web:www.penzioneva.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
zahrada, terasa
venkovní bazén
parkoviště
parkoviště

Doplňkové služby

snídaně
praní, žehlení

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové