Penzion a restaurace Staropacká sokolovna

Penzion Staropacká sokolovna poskytuje ubytování v městečku Stará Paka, které se nachází v regionu Český ráj.

V penzionu - restauraci Staropacká sokolovna máte při ubytovávání možnost výběru ze šesti pokojů. Na každém pokoji je televize s více než padesáti evropskými stanicemi a nejméně dvě lůžka. Možnost objednání snídaní podávaných formou švédských stolů.

ubytování:
pokoj č.1.: apartmán, pro 2 - 4 osoby, TV, WC, sprcha
pokoj č.2.: pro 2 osoby, TV, WC
pokoj č.3.: pro 2 - 3 osoby, TV, koupelna, WC
pokoj č.4.: pro 2 osoby, TV, koupena, WC
pokoj č.5.: pro 2 osoby, TV, koupelna, WC
pokoj č.6.: dvoupokoj pro 2 - 5 osob, TV, koupelna, WC

V restauraci s letní zahrádkou si můžete vybrat z více, než 80 druhů jídel, která pro Vás připravuje profesionální kuchařský tým. Možnost grilování čehokoliv dobrého na grilu a pronájmu salonku pro pořádání společenských akcí (svatby, třídní srazy,...).

Součástí penzionu je také relaxační centrum: bazén 2,30m x 7,20m s protiproudem, vířivá vana s perličkovou masáží, finská sauna a minibar s chlazenými nápoji. Návštěva zařízení pouze na základě osobní, či telefonické rezervace (tel.: 493 798 806). Ručník, přezuvky a župan je potřeba mít sebou.

Stará Paka, ležící v půvabném údolí říčky Rokytky, představuje ideální základnu k výletům hned do dvou atraktivních oblastí české republiky: Krkonoš a Českého Ráje.

Do prachovských skal je to jen 25 Km a do Vrchlabí 21 km. A budete-li chtít udělat radost dětem, pak ZOO-Safari ve Dvoře Králové nad Labem, který je vzdálený málo přes půlhodinku autem, je ideálním místem na výlet. To nejhezčí však nemusíte hledat ani v Českém Ráji, ani v Krkonoších, protože ať se vydáte z "paky" kterýmkoliv směrem - na Pecku, Jilemnici, nebo do Lomnice, v každé vesnici objevíte řadu starých roubených chalup podkrkonošského typu s bohatě vyřezávanými lomenicemi. To není skanzen! Většina z těchto, s láskou udržovaných, objektů dosud slouží k rekreačnímu, nebo trvalému bydlení. Mírně zvlněný terén, je vhodný, i pro stále populárnější cykloturistiku. A pro toho, komu by se i cesta, třeba do Kruhu u Jilemnice, ( kde pod číslem 1 stojí jedna z největších roubených staveb v Čechách) zdála namáhavá, máme lahůdku přímo ve Staré Pace - Roubenou chalupu č.p. 22 z 18. století, v níž byla v roce 1790 otevřena první obecná škola. Dnes vzorně opravený objekt, zdobí střed obce.

mail

Stará Paka

Revoluční 173, Stará Paka, 507 91

Telefon:+420 493 798 806
GSM:+420 724 872 790
Fax:+420 493 798 016
E-mail:info@staropackasokolovna.eu
Web:www.staropackasokolovna.eu

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
vnitřní bazen
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
parkoviště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
praní, žehlení
masáže, rehabilitace

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 18
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2