Pension Blata

Pension Blata se nachází ve stejnojmenné obci, v chráněné oblasti Českého ráje, asi 1 km od centra Prachovských skal. Pension najdete cca 2 km po odbočení ze silnice č. 16, spojující Mladou Boleslav a Jičín, cca 6 km od Jičína.

Nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, popř. dětské postýlky a v jednom dvoupokojovém apartmánu, vše s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Dále možnost pronájmu domu o dvou, popř. třech ložnicích se čtyřmi, respektive osmi lůžky, příslušenstvím, obývacím pokojem s krbem a kuchyní.

V objektu je možnost uzavřeného parkování, úschovy kol, popř. jiných sportovních potřeb. V letních měsících je k dispozici venkovní bazén, terasy, zahradní gril. Dále bar s vnitřním krbem a jídelna, kde se podává snídaně.

Pension Blata je situován ca. 1 km od centra Prachovských skal. Přímo v místě naleznete široké spektrum cyklistických tras, značených turistických a horolezeckých stezek. V obci Blata je též k dispozici antukový tenisový kurt a hřiště na plážový volejbal. V Českém ráji se nachází spousta kulturních památek, hradů a zámků.

mail

Zámostí - Blata

Blata 52, Zámostí - Blata, 506 01

GSM:+420 774 458 828
E-mail:pension-blata@seznam.cz
Web:www.pension-blata.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
venkovní bazén
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
praní, žehlení

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Přistýlky: 5
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 5