Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka jsou tři objekty, které nabízejí ubytování bez přítomnosti majitele, umístěné v klidné části obce Malá Skála, v krásném turistickém regionu Český ráj.

Majitel nabízí ubytování ve třech domech apartmánového typu, pro 2–6 osob v jednom apartmánu, umístěné v klidné části obce Malá Skála. K ubytování si můžete vybrat Domek s kapacitou 6 lůžek, Dům se dvěma apartmány I s kapacitou 12 lůžek a Dům se dvěma apartmány II s kapacitou 10 lůžek. Objekty jsou od sebe vzdáleny přibližně 100 m a jsou určeny k celoroční rekreaci s možností parkování přímo u domu, s posezením na zahradě a grilováním. Úschova kol je zajištěna.

Dům se dvěma apartmány I.

Apartmán P (26 osob)

Apartmán "P" má okna orientovaná na vyhlídku Pantheon, v přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu (zahradu). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice (3x2 lůžka) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán S (26 osob)

Apartmán "S" má okna orientovaná na dominantu obce Malá Skála - Suché skály. V přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu (zahradu). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice (3x2 lůžka) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada (cca 1.600 m2), s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená. Vedle pergoly je zashradní gril z pískovcových kamenů, v rohu zahrady je malé dětské pískoviště.


Dům se dvěma apartmány II.

Apartmán A (2–5 osob)

Přízemí - obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV (SAT), krbová kamna. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice (2+3 lůžka), koupelna s WC.

Apartmán B (2–5 osob)

Přízemí – obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV (SAT), krbová kamna a vchod na venkovní terasu. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice (2+3 lůžka), vchod na balkón, koupelna s WC.

Posezení na zahradě pro oba apartmány, možnost úschovy kol. Parkování přímo u domu.


Domek - chalupa pro 2–6 osob

Objekt se nachází v blízkosti domu majitele. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyň. koutem (lednice, rychlovar. konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí), kachlová kamna, akumnulační kamna, televize, sezení, eventuálně spaní pro dvě osoby. V předsíni je koupelna s WC. V horním patře je ložnice - 4 lůžka. Možnost posezení před domkem, grilování.


Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, páry i skupiny lidí.
Cena: 300500,-Kč/den/os (podle počtu ubytovaných osob a zvoleného objektu).
V ceně není započten turistický poplatek obecnímu úřadu 20,-Kč/den/dosp.os
Letní prázdniny - pouze týdenní pobyty SO-SO.

mail

Malá Skála

Vranové 1. díl 34, Malá Skála, 468 31

Telefon:+420 483 392 196
GSM:+420 777 312 031
E-mail:tunka.zdenek@seznam.cz
Web:www.ubytovani-tunka.cz

Vybavení

TV ve společenské místnosti
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 28
Celkový počet pokojů: 12
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 5

Ceník

Odkaz: http://www.ubytovani-tunka.cz/index.php