Penzion Villa

Penzion Villa nabízí po celý rok ubytování především kolektivům, např. školám a organizovaným skupinám, ale i jednotlivcům. Nachází se v lázeňském městečku Janské Lázně v regionu Krkonoše.

Penzion Villa – ubytování:

Ubytování je poskytováno v útulných dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových, pětilůžkových a šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V přízemí se nachází společenská místnost s televizí. Na každém patře můžete využít rychlovarnou konvici a mikrovlnku.

Penzion Villa – aktivity:

V zimě je v okolí Janských Lázní možné využít přes 40 km výborně upravených běžeckých tras a několik vleků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak nároční lyžaři. Vleky různé obtížnosti jsou od našeho penzionu vzdáleny jen asi 300500 metrů. K přepravě na vrchol Černé hory můžete rovněž využít kabinovou lanovku. Léto pak láká návštěvníky Krkonoš na vysokohorské túry i na procházky krásnou přírodou.

V Janských Lázních můžete navštívit kino či nejrůznější kulturní i sportovní akce, kterých se zde koná bezpočet. Pro zájemce můžeme zprostředkovat návštěvu bazénu a tělocvičny.


Výhodná poloha v centru lázeňského města s výhledem na kolonádu zajišťuje návštěvníkům našeho penzionu atraktivní, přesto však levnou, rekreaci či například školu v přírodě.

mail

Janské Lázně

Obchodní 79, Janské Lázně, 542 25

GSM:+420 723 724 725
+420 777 920 777
E-mail:ubytovani@penzionvilla.cz
Web:www.penzionvilla.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
konferenční místnost
gril, ohniště
vybavení pro školení
bezbariérový přístup

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 350 CZK
Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 445 CZK
Orientační cena za objekt / týden: 650 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Ceník

Odkaz: http://www.uvk.cz/penzion-villa