Privat Milan Braun

Privat Milan Braun nabízí ubytování v malebné horské obci Benecko, v západní části regionu Krkonoše, kousek od centra obce nad Hančovou boudou. Umístění u hlavní silnice – blízko zastávka BUS (cca 100 m).

Privat Milan Braun – ubytování:

V přízemí se nachází dvoulůžkový apartmán (možnost přistýlky) s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem a apartmán pro 4–5 osob s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. V prvním patře jsou 3 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ve dvou pokojích je možnost přistýlky. Na patře je vybavená kuchyňka. 

Privat Milan Braun - další vybavení:

Společenská místnost vybavená kuchyňským koutem se sporákem. Možnost napojení na internet, WIFI. Ubytovací část má svůj samostatný vstup s lyžárnou. V celém objektu je nutno používat domácí obuv. Nekuřácké ubytování. 

V létě – ohniště s grilem na rozlehlé zahradě, stůl na stolní tenis. Ideální prostředí pro rodiny s dětmi. Pro děti v létě trampolína, dětské houpačky nebo dětské hračky.

V blízkosti 100 m běžecké tratě a 200 m vleky. Běžecké tratě v létě slouží jako in-line dráha. Nad domem v lesíku je k dispozici dětský singltrek, kde se děti mohou dosyta vyřádit na kole.


Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 3
Počet apartmá: 2

Ceník

Odkaz: http://www.penzion-braun-benecko.cz/cenik/