Pension Markéta

Pension je umístěn v Chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku, a to v jeho centrální části. Krkonoše jsou s nesčetným množstvím přírodních krás ideální destinací pro milovníky přírody, sportovní nadšence a rodiny s dětmi.

Pension Markéta nabízí ubytování v prostorných, stylově zařízených pokojích. Všechny pokoje mají překrásný výhled a svým vybavením uspokojí každého hosta (koupelna se sprchovým koutem, WC, v pokoji barevná televize, u postele noční stolky, lampičky, stolek, židle, zrcadlo a většina pokojů disponuje balkónem nebo terasou s posezením).

Kapacita pensionu Markéta je 11 pokojů. Ubytování  je poskytováno v dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích s možností přistýlek.
Všechny prostory pensionu jsou nekuřácké. Pension má vlastní pokrytí signálem Wi-Fi pro připojení k internetu ve všech prostorách pensionu. 

Parkování aut je přímo u pensionu na soukromém parkovišti a je monitorováno kamerovým systémem.

Příjemné a stylové prostředí pensionu Vám bude dokonale vyhovovat. Pokoje mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit jako doma. Součástí pensionu je finská sauna, venkovní vířivá vana, venkovní letní bazén, multifunkční hřiště, velké dětské hřiště, zimní dětské kluziště a mnoho dalších služeb. 

mail

Harrachov

Harrachov 555, Harrachov, 512 46

GSM:+420 774 408 070
E-mail:pensionmarketa@centrum.cz
Web:www.penzionmarketa.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
venkovní bazén
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště pro autobusy

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Kapacita

Celkový počet pokojů: 11
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové