Pension Na Perlíčku - Prdek

Horský pension Na Perlíčku zvaný Prdek se nachází přímo uprostřed netknuté přírody CHKO Krkonoše, v nadmořské výšce 820 metrů nad mořem. Pension byl vybudován v roce 2005. Pension leží na nejdelší modré pasecké sjezdovce mezi obcemi Paseky nad Jizerou a Rejdice.

Pension  Na Perlíčku – Prdek – ubytování:

Pokoje jsou rozdělené do dvou skupin po třech. Každá skupina má samostatný vchod, vlastní koutek pro přípravu svačiny (lednici, mikrovlnku, rychlovarnou konvici), úložný prostor pro boty a další.

Pokoje č. 1 a č. 2

Více rodinný mezonetový apartmán tvoří pokoje B1 a B2, které mají společnou koupelnu s umyvadlem, sprchou a WC. Tyto pokoje mají uzamykatelnou společnou chodbu v krátké době vybavenou lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí.

Pokoj č. 3

Prostorný pokoj pro dvě osoby. Díky své velikosti je pokoj vhodný i pro instalaci rozkládací  dětské postýlky (možno na požádání zapůjčit - rezervace nutná!). Pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, sprchou a WC umístěnou přes chodbu.

Další skupinu s vlastním vchodem tvoří tyto pokoje:

Pokoj č. 4

Malý, ale útulný pokojíček pro dvě osoby. Pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, sprchou a WC.

Pokoj č. 5

Mezonetový pokoj nabízející pohodlné ubytování pro 5 osob na postelích. Kapacitu lze rozšířit o spaní na rozkládacím gauči (+2 osoby) a dvě pohodlné pružinové matrace (+2 osoby) tedy až na 9 osob. plné využití však doporučujeme při ubytování dětí nebo partiček mladých či na menší pohodlí připravených partiček. Optimální kapacita je 5 - 6 dospělých osob. Nebo 4 osoby v doprovodu menších dětí. Díky velkému prostoru je pokoj vhodný i pro instalaci rozkládací  dětské postýlky (možno na požádání zapůjčit - rezervace nutná!). Pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, sprchou a WC.

Pokoj č. 6

Mezonetový pokoj, který nabídne pohodlné ubytování pro 4 - 5 dospělých osob. V patře jsou pohodlné pružinové matrace 2x 2metry ve spodku pak dvě postele. Kapacitu lze rozšířit o rozkládací gauč (+2 osoby). Tento pokoj je ideální až pro 6ti člennou rodinu s dětmi do cca 15let. Nebo pro partičku mladých nebo na menší pohodlí připravených osob v počtu až 7 osob. Díky velkému prostoru je pokoj vhodný i pro instalaci rozkládací  dětské postýlky (možno na požádání zapůjčit - rezervace nutná!). Pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, sprchou a WC.

Pension  Na Perlíčku – Prdek – další služby:

Pro děti k dispozici hračky,  omalovánky, křídy, stolní hry a pár knížek.
Možnost využití lyžárny / úschovna kol.
TV na požádání.

Pension  Na Perlíčku – Prdek – stravování:

Stravování v restauraci patřící k pensionu.
Možné varianty ubytování: s plnou penzí / polopenze / snídaní / pouze ubytování.

Pension  Na Perlíčku – Prdek – okolí:

Pension Na Perlíčku leží přímo u sjezdařského lyžařského areálu Paseky nad Jizerou, vedle nejdelší pasecké sjezdovky.

Běžkařské tratě v přímém okolí jsou i pro nenáročné. Pro zdatnější jsou vhodné trasy z paseckých okruhů přes Studenov na Dvoračky, nebo můžete využít i lanové dráhy na Lysou horu. Nedaleko od ní je značená Krkonošská lyžařská cesta, která protíná celé Krkonoše.

mail

Kořenov

Paseky nad Jizerou 222, 512 47

GSM:+420 739 041 888
E-mail:prdek@prdek.cz
Web:www.prdek.cz

Cyklisté vítáni

ANO

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 42
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 3