Chalupa Barbara

Chalupa Barbara poskytuje ubytování v centru obce Bedřichov, nedaleko od nástupního místa na Jizerskou magistrálu.

Chalupa Barbara – vybavení

Stylově zařízená roubená chalupa se pronajímá pouze jako celek. V patře je jeden čtyřlůžkový a jeden dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Plně vybavená kuchyně s jídelnou umožňuje vlastní stravování. Atmosféru obývacího pokoje s TV dodávají  krbová kamna s výměníkem. 

Roubená chalupa se nachází na zatravněném pozemku, který je obklopen stromy a protéká pod ním potůček. Součástí ubytování je technická místnost s možností uschování kol nebo lyží. Chalupa je vybavena novým pohodlným nábytkem, který je vkusně doplněn tradičními prvky. K dispozici je také zahradní posezení. 

Pobyt nabízí řadu možností k zábavě i aktivnímu odpočinku. V létě je možné na kole i pěšky absolvovat výlety za krásami Jizerských hor, navštívit významné památky i zajímavá muzea. Bedřichov je jedno z nejznámějších lyžařských středisek Jizerských hor. Mimo výborné podmínky k lyžařským sportům nabízí i řadu dalších služeb a možností sportovního vyžití.

V létě parkování na pozemku objektu, v zimě cca 50 m od chalupy.

Chalupa Barbara – ceny

Cena za pronájem chalupy Barbara je 1 500–1 700 Kč/noc (úhrada předem zálohou, doplatek nejpozději v den nástupu), cena nezahrnuje poplatek za ubytování, ani úhradu za spotřebovanou elektrickou energii a popřípadě dřevo do krbových kamen.


Ubytovaný host může použít vlastní ložní povlečení, nebo může využít možnost zapůjčení ložního povlečení v ceně 120 Kč/sada.


Ubytovaný host je povinen opustit objekt zcela uklizený nebo si úklid sjedná předem v ceně 1 200 Kč. 

Při nástupu pobytu je vybírána kauce 3 500 Kč, ze které je při ukončení pobytu odečtena částka za spotřebovanou energii.

mail

Bedřichov

Bedřichov 371, 468 12

Telefon:+420 723 368 452
+420 602 104 775
E-mail:evasteinzov@seznam.cz
Web:www.chalupabarbara.cz

Vybavení

společná koupelna
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

Ceny

Orientační cena za objekt / týden: 11 900 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 6
Přistýlky: 1
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1

Ceník

Odkaz: http://www.chalupabarbara.cz/