Biofarma Pod Hájkem – Chata Pod Hájkem

Biofarma Pod Hájkem nabízí kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy, v krásné obci Horní Branná na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry – městečkem Jilemnice a městem Vrchlabí.

Biofarma Pod Hájkem – ubytování:

Pro větší skupiny hostů nabízí biofarma pronájem celé rekreační chalupy s názvem Chata Pod Hájkem

Kapacita chaty: 16 lůžek (možnost 4 přistýlek), pět ložnic, 2 koupelny s WC, společenská místnost – jídelna pro 16 osob a vlastní plně vybavená kuchyně. 

K dispozici: velká oplocená zahrada, zahradní posezení, venkovní gril, parkoviště, dětské hřiště, venkovní krytý bazén, možnost využití privátního wellness (infrasauna, vířivka) 

Pro náročnější klientelu a menší skupinky nabízí Biofarma ubytování v rodinných apartmánových pokojích v Penzionu Pod Hájkem. Oba objekty jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. V Penzionu Pod Hájkem je poskytnuto ubytování s polopenzí (snídaně, večeře). 

Kapacita penzionu: 3 rodinné apartmánové pokoje s vlastní koupelnou, celkem 20 lůžek
Dva apartmánové pokoje mají v hlavní ložnici velké dvoulůžko a 2 samostatná lůžka, v mezonetu dvoulůžko a 1 samostatné lůžko (celkem tedy 7 lůžek).  Jeden apartmánový pokoj má v hlavní ložnici velké dvoulůžko a 1 samostatné lůžko, v mezonetu 1 velké dvoulůžko a 1 samostatné lůžko - celkem 6 lůžek. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu s WC, šatní skříň, zrcadlo, věšáky, noční stolky, konferenční stolek, taburetky. 

Biofarma Pod Hájkem – stravování:

V přízemí penzionu je prostorná nekuřácká farmářská restaurace, určená ke stravování nejen hostů z penzionu, ale i hostů z chalupy. Vaří se zde z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Muží ocení fortelnou "chlapskou" stravu z hovězího masa, pro ženy jsou připravena jídla ze zeleniny, obilnin a pseudoobilnin, dětem zde uvaří chutná lehká jídla z telecího masa. Maso je z faremního biochovu. Ostatní suroviny pocházejí převážně od dalších spřátelených farem. 

Biofarma Pod Hájkem – další služby:

V chladném období můžete využít služeb samostatně stojícího  wellness - vířivka pro 4 - 6 osob, infrasauna pro 2 - 4 osoby, sprcha, lehátka, saunová prostěradla.

Celý areál je oplocen, parkování je zajištěno u obou objektů.

K dispozici je místnost na uložení kol a lyží, popř. i dětských kočárků.

Biofarma Pod Hájkem – okolí:

V zimním období jsou v okolí obce udržované lyžařské tratě (cca 20 km), nejbližší lyžařské vleky jsou v Herlíkovicích, na Benecku (cca 6 km vzdálené).
V letním období je v okolí hustá síť cyklistických tras a turistických stezek. Z obce lze podnikat řadu zajímavých výletů do blízkého i vzdáleného okolí.


Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
venkovní bazén
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

praní, žehlení

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 2