Autokemp Dolní Kalná

Autokemp poskytuje ubytování v pěkném prostředí podkrkonošské krajiny, v obci Dolní Kalná, uprostřed lesů regionu Krkonoše.

Autokemp Dolní Kalná – ubytování:

Ubytování je možné v chatkách nebo vlastních stanech a karavanech. V areálu je dětský koutek, fotbalové hřiště FK Dolní Kalná a malé hřiště na volejbal. Sezónní nabídka základních potravin a občerstvení přímo v areálu. Bazén – koupaliště v provozu dle počasí od června do září. V autokempu jsou čtyřmístné chatičky (s možností přistýlky) a šestimístné (oddělené místnosti po 3 lůžkách, každá místnost pod samostatným zámkem). Vybavení chatek: postele nebo rozkládací křesla, stoly, židle, skříně, lůžkoviny, malá chladnička, el. zásuvka. Ubytovaní hosté mají zdarma připojení k internetu přes WiFi. Volné termíny v chatkách červenec–srpen. Ceník služeb.

Autokemp Dolní Kalná – stravování:

V autokempu je k dispozici společná kuchyň s elektrickými sporáky, 2 velké chladničky s mrazícími boxy, teplá i studená voda, společenská místnost, kde je možné stolovat. Sociální zařízení pro muže a ženy je vybaveno umývárnami, sprchami s teplou vodou a WC.

V obci vzdálené asi 1 km je prodejna potravin a smíšeného zboží, prodejna textilu a obuvi, prodejna drogerie, papíru a hraček, kadeřnictví, pošta, motorest s možností stravování, zdravotní středisko se všeobecným lékařem a zubní ambulancí (omezené ordinační hodiny), autoopravna, pneuservis.

Autokemp Dolní Kalná – dopravní spojení:

Autokemp je asi 200 m od hlavní silnice směrem od Jičína na Trutnov (15 km od Nové Paky). Do brány Krkonoš – Vrchlabí je to 15 km. Z obce je autobusové spojení na linkách: Jičín–Trutnov, Nová Paka – Hostinné, Dolní Kalná – Vrchlabí, Trutnov–Praha, Jilemnice – Levínská Olešnice. Vlakové spojení je ze stanice Horka u Staré Paky, vzdálené 6 km.

Autokemp Dolní Kalná – aktivity:

V okolí je řada vhodných cílů pro pěší turistiku i cykloturistiku. Jsou možné výlety do Krkonoš, Českého ráje, Adršpašských a Teplických skal, Safari park ve Dvoře Králové a další.

mail

Dolní Kalná

Dolní Kalná, 543 74

GSM:+420 604 855 366
+420 605 152 126
E-mail:autokempkalna@seznam.cz
Web:www.dolnikalna.cz

Sportovní vyžití

koupání
rybaření
vodní sporty
plážový volejbal
tenis
petanque

Vybavení

WiFi

Vybavení kempu

Vybavení kempu
recepce
restaurace
elektřina
hřiště, sportoviště
dětské hřiště
ohniště
toalety
sprchy
kuchyňka
pitná voda
teplá voda
nádobí
lednice
možnost platby kartou

Vybavení chatek

Vybavení chatek
elektřina
lednice
lůžkoviny

Parkování

Parkování
centrální parkoviště
parkování u chatky
parkování u stanu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 74
Kapacita chatek: 74
Druhy chatek: 4 lůžkové, 6 lůžkové
Počet chatek celkem: 16
Počet 4 lůžkových chatek: 11
Počet 6 lůžkových chatek: 5