Ubytování Panda Sport

PANDA SPORT je příspěvková organizace spravující kulturní, sportovní a restaurační zařízení ve Stráži pod Ralskem.

Město Stráž pod Ralskem leží cca.100km severně od Prahy a 30km od Liberce. Okolí města je příznivé pro cykloturistiku. Ralská pahorkatina nabízí mnoho možností jak pro rekreační, tak i pro náročnější cyklisty. V letních dnech láká ke koupání vodní dílo Stráž pod Ralskem. Jelikož patří Stráž svou rozlohou spíše k menším městům, vzdálenost mezi jednotlivými objekty nepřesahuje 500m.

Panda Sport v letních měsících nabízí ubytování v šesti čtyřlůžkových chatkách v komplexu sportovního areálu. Bohužel jsou bez sociálního zařízení, ale to lze použít v areálu restaurace. Do chatek je zavedena elektřina. Výhodou je vše na dosah ruky. Stravování, tenisové kurty, hala. Pro cykloturisty je možnost uschování kol. V areálu lze pod zámkem zaparkovat auto.

Aktivity PANDA SPORTU:
Pořádání firemních společenských a sportovních akcí (rekreace, pěší turistika, závody, utkání)Organizace sportovních kempů pro vrcholové, výkonnostní a masové subjekty včetně vypracování plánů přípravy a metodického řízení
Poskytování akreditovaných proškolení v rámci akreditace MŽMT
Organizace pobytů v přírodě pro ZŠ a SŠ
Prostory pro prodejní akce, školení, semináře
Organizace kulturních akcí
Poradenská činnost v oblasti sportu a kultury
Kongresy, konference, semináře, školení

Možnost využít: sauny, tatami, fitness, ubytování, tělocvičny, stravování, rehabilitace, tenisové kurty, sportovní halu, fotbalové hřiště, cyklistické trasy, krytý plavecký bazén, konferenční místnosti.

Závěsné vodní lyžování: Vlek je umístěn na vodní nádrži Horka. Sezóna trvá podle počasí, ale nejčastěji od května do konce září. Nádrž je vcelku rozlehlá, takže se snadno tvoří vlny a hloubka ( nejhlubší místo má 2m ) přispívá k tomu, že se voda docela rychle ohřeje.Délka vleku je 830m, disponuje 8 závěsy a na vodě je 8m boardslide a menší kicker.Celý vlek je možné si předem rezervovat avšak pouze mimo provozní dobu. K povinné výbavě patří vesta, která je v ceně jízdného.Provozní doba: Po- Pá 15:00-19:00, So-Ne 11:00-19:00, Prázdniny Po-Ne 11:00-19:00

mail

Stráž pod Ralskem

Máchova 203, Stráž pod Ralskem, 471 27

GSM:+420 739 000 023
E-mail:sport.kultura@pandasport.cz
Web:www.pandasport.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 24
Kapacita chatek: 24
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 6
Počet 4 lůžkových chatek: 6