Apartmán Koňák, Nový Bor

Apartmán Koňák nabízí ubytování v rodinném domě v městě Nový Bor, který leží mezi Lužickými horami a Máchovým jezerem. Ubytování se nachází nedaleko centra města. Nový Bor je město známé především díky sklářské tradici.

Apartmán Koňák - ubytování:

Ubytování je nabízeno v apartmánu s maximálně pěti lůžky (ve dvou pokojích). Ubytovaným je k dispozici koupelna se sprchou, vanou a WC. Součástí apartmánu je letní terasa

Cena: lůžko 400,- (sleva při delším pobytu dohodou).

Apartmán Koňák – další služby:

Možnost ubytování se zvířátkem za poplatek 50,- Kč na den. Parkování v uzavřeném dvoře. Hostům je k dispozici kuchyňka vybavená mikrovlnkou, varnou konvicí a kávovarem. Stravování je možné v okolních restauracích, z nichž jedna je známá tím, že se hosté přímo od stolu dívají, jak se vyrábí sklo. Dále k dispozici WiFi, zahrada s terasou a gril.

Apartmán Koňák - okolí:

Pro své okolí je město Nový Bor vyhledáváno pro letní i zimní rekreaci. Provozují se především tradiční sporty - pěší turistika, lyžování, cyklistika. Na Polevsku jsou vybudovány lyžařské vleky, slalomový svah, v okolí pak lyžařské běžecké okruhy. V Novém Boru se nachází Sklářské muzeum, Děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie, Lesní hřbitov - zal. 1909 u silnice směr Radvanec, na Palackého náměstí se nacházejí památkově chráněné budovy. V okolí - Sloup v Čechách cca 4km - Skalní hrad (směr Česká Lípa a Zákupy), Pískovcové divadlo (směr Zákupy), Radvanecký rybník, kostel sv. Kateřiny nebo rozhledna nad obcí Sloup v Čechách.
mail

Nový Bor

Tkalcovská 352, Nový Bor, 473 01

GSM:+420 732 924 992
E-mail:konak.penzion@seznam.cz
Web:https://www.megaubytko.cz/apartman-konak

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
TV na pokoji
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 5
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 2