Chalupa U Smrčiny

Chalupa u Smrčiny leží v krásném přírodním prostředí Krkonoš na úpatí Černé hory, v blízkosti Hoffmanovy boudy a Hotelu Smrčina v Janských Lázních v nadmořské výšce 650 metrů nad mořem.

Chalupa se nachází 150 metrů od nové sedačkové lanovky na Černou horu. Z autobusové zastávky Hoffmanova bouda, která je od chalupy vzdálena cca 100 metrů, jezdí Skibus.

Chalupa U Smrčiny nabízí ubytování ve 4  rodinných apartmánech s vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), TV/SAT a kuchyňským koutem s lednicí a vařičem.

Součástí je i pronájem velkého apartmánu v přízemí, kde je velká obývací místnost, 2 ložnice a kompletně vybavená kuchyň.

Kapacita ve 3 apartmánech jsou 4 lůžka, jeden apartmán pro 3 osoby a konečně přízemní apartmán, který má 2 ložnice pro 4 a 2 osoby. Tento přízemí apartmán má obývací místnost s krbem a TV, kuchyňský kout s jídelními stoly a venkovní posezení na terase s možností grilování. 

Parkování pro hosty je k dispozici zdarma přímo u chalupy. 
Pobyt se psem je možný po domluvě.
V celém objektu je pro hosty zdarma k dispozici bezdrátové připojení na Internet. 
Snídani nebo polopenzi je možné zajistit v sousedním hotelu Smrčina nebo na Hoffmanově boudě.
Po předchozí domluvě je možnost zajistit: dětskou postýlku, pronájem tenisového kurtu a výbavu pro tenisová klání, venkovní posezení včetně roštu na opékání.

​Krásná příroda a turistické služby na vysoké úrovni přilákají každoročně tisíce návštěvníků. V zimní sezóně jsou Krkonoše nejvyhledávanější oblastí v Čechách díky svým kvalitním a pestrým podmínkám pro sjezdové lyžování a rozsáhlé síti běžeckých tratí. Naopak v létě jsou Krkonoše oblíbeným cílem turistiky a cykloturistiky  v regionu naleznete desítky upravovaných a dobře značených cyklostezek.


Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
taneční parket
parkoviště
zvířata akceptována

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 21
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 5

Ceník

Odkaz: http://www.chalupyusmrciny.cz/ubytovani