Rozjeď zimu na běžkách na Bedřichovském Night Light Marathonu 18.–19. února 2022 / závod byl z důvodu nedostatku sněhu přeložen

15. ročník největšího seriálu v běhu na lyžích u nás, ČEZ SkiTour 2022, startuje 18. února 2022 populárním nočním dobrodružstvím zvaným Bedřichovský Night Light Marathon. Závod z důvodu nedostatku sněhu přeložen z ledna na únor!

Na Bedřichovském Night Light Marathonu zažijete o víkendu od  18. do 19.února magickou atmosféru, kdy na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Na výběr máte z 30km dlouhé trasy, poloviční trati na 17,5 km – obě klasicky i volně – nebo 10km trasy klasicky. Tuto krátkou trasu je možné objednat taky v rámci rodinného startovného. Nechybí ani trasy Mini Night Light Marathonu pro děti, ty měří 300 m, 600 m či 1 000 m. Vyráží se od bedřichovského stadionu a veškeré informace najdete na webu SkiTour.

Závody se uskuteční v souladu s aktuálně platnými vládními opatřeními. Podle těch současných konání závodů nic nebrání. O závodním víkendu prosíme všechny návštěvníky Bedřichova o větší obezřetnost z důvodu konání akce.