Pohostinství a ubytování U Lípy

Pohostinství a ubytování U Lípy se nachází na klidném místě ve Staré Vsi u Vysokého nad Jizerou v západních Krkonoších v nadmořské výšce přes 700 m n.m. Okolní příroda nabízí mnoho možností k sportovní vyžití, relaxaci a aktivnímu odpočinku ve všech ročních obdobích.

Penzion je vzdálen přibližně 1,5 kilometru od náměstí ve Vysokém nad Jizerou. Stojí na klidné samotě, je dostupný po příjezdové cestě, která se v zimě neustále udržuje. Přesto je v zimních měsících doporučováno kvalitní obutí a řetězy.

Ubytování: 

Ubytování je nabízeno v 6 pokojích s koupelnami (2 dvoulůžkové, 2 třílůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj s vanou a velký rodinný pokoj pro 4–6 hostů). Celková kapacita ubytování je 20 lůžek.

V objektu je hostům k dispozici nekuřácká restaurace s barem, terasa a lyžárna, která je v létě využitelná jako úschovna kol.

Po domluvě tu umožňují ubytování i pro čtyřnohé mazlíčky.

Nová nabídka ubytování v roubence – Roubenka U Kazíků – která stojí vedle Penzionu U Lípy. Roubenka disponuje velkou ložnicí (pro 4–8 hostů), malou ložnicí (pro 4 hosty), světnicí (pro 2 osoby na rozkládacím gauči), stylovou koupelnou a dalším samostatným WC.

Stravování: 

Restaurace s domácí kuchyní pro ubytované i neubytované hosty se vaří hotová jídla i jídla minutkové kuchyně. Připravují se i vegetariánská jídla a bezlepkové pokrmy.

Pohostinství a ubytování U Lípy dále nabízí pronájem restaurace pro svatby, oslavy, firemní akce.

Tématické víkendy – rybí hody, rožnění kýty, indickou kuchyni, staročeskou kuchyni, hudební večery atd.

Okolí:

Letní aktivity: koupání v přírodním koupališti 1 km, velké množství turistických tras i cyklotras, rozhledny, hrady, zámky, přírodní rezervace, Mumlavský vodopád, Bozkovské jeskyně, atd. 

Zimní aktivity: Vzdálenost penzionu od sportovního lyžařského střediska Šachty se čtyřmi sjezdovkami s umělým zasněžováním a osvětlením je cca 2 km. V lyžařském areálu je možnost večerního lyžování Jsou zde také upravené běžecké tratě 2; 3; 4; 5 a 7,5 km. (Jizerská magistrála, tratě směr Paseky, Rejdice, Štěpánka).
Další lyžařské areály: Skiareál Větrov, Paseky nad Jizerou 4 km, Jablonec nad Jizerou 5 km, Rokytnice nad Jizerou 12 km, Harrachov, Jilemnice, Mísečky. Do lyžařských středisek je zavedena autobusová doprava z Vysokého náměstí.

mail

Vysoké nad Jizerou

Stará Ves 97, Vysoké nad Jizerou, 512 11

GSM:+420 608 560 769
+420 776 088 130
E-mail:u.lipy@email.cz
Web:www.ulipy.comwww.facebook.com/ulipy

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1

Ceník

Odkaz: http://www.ulipy.com/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=508&lang=cs