Farma Basařovi – penzion

Rodinná farma hospodařící v obci Prosečné u města Hostinného v malebném Podkrkonoší. Nabízí ubytování ve dvou samostatných objektech, které se nachází na rodinném dvoře, kde potkáte spoustu zvířátek. Místo je vhodné především pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny ostatní lidi, kteří si chtějí odpočinout a načerpat novou energii na klidném místě s pěknou přírodou a čerstvým venkovským vzduchem.

Farma Basařovi – ubytování, služby:

Rodinná farma poskytuje ubytování ve dvou samostatných objektech – v nově zrekonstruovaném penzionu a o kousek dál v samostatném domečku. V šesti apartmánech se nachází celkem 26 lůžek.

Penzion se třemi samostatnými apartmány:

-Apartmá pro 2 dospělé osoby, 1 starší dítě cca do 10 let a jedno menší dítě cca do 3 let. Velikost je 37 m 

-Apartmá pro 2 dospělé osoby. Velikost apartmá je 17 m²

-Apartmá pro až pro 6 dospělých osob. Velikost je 48 m²

Apartmá č. 54 – je umístěno v prvním patře, má samostatný vchod do předsíně, kterou se vchází do kuchyně s jídelnou. Apartmá je pro 2 dospělé osoby + jedna přistýlka. Velikost je 37 m².

Domeček se dvěma samostatnými apartmányApartmá č. 1 pro 8 dospělých osob. Velikost je 85 m². Apartmá č. 2 pro 6 dospělých osob. Velikost je 47 m². K patrovému apartmá patří balkónek s výhledem na zahradu.

K ubytování si můžete přiobjednat i snídani.

Přímo v areálu ubytování se nachází parkoviště, dětské hřiště s trampolínou, ohniště s posezením, stolní tenis a mini zoo. Pár metrů od areálu se nachází rodinná farma s provozem zemědělství.


Farma Basařovi – okolí, aktivity:

Prosečné je svým umístěním klidnou vesnicí s nádhernou přírodou, ze které se za pár chvil dostanete do mnoha zajímavých míst. Nejblíže se nachází město Hostinné, vzdálené 4,5 km. V Hostinném se najdete galerii antického umění, náměstí s obry, sportovní areál Techtex Sport a vede tudy cyklostezka.

Město Vrchlabí vzdáleno 10,5 km. Ve Vrchlabí můžete vidět Krkonošské muzeum – Čtyři historické domky, Krkonošské muzeum v Augustiniánském klášteře, vrchlabský zámek s pěkným parkem, kostel sv. Vavřince a mnoho dalšího.

Rozhledna Žalý 20 km, Janské lázně (Stezka korunami stromů) 20 km, Přehrada Les království 17,5 km, ZOO Dvůr Králové 24,5 km, Špindlerův Mlýn 26,5 km, Trutnov 23,5 km, Černý důl 13,5 km, Hospital Kuks 32,5 km, Rozhledna Zvičina 20,5 km a mnoho dalšího.Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
parkoviště

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Přistýlky: 3
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 6

Ceník

Odkaz: http://www.farmabasarovi.cz/ubytovani.php