Hotel Vápenka

Hotel Vápenka leží ve výšce 755 metrů nad mořem, nedaleko od Jánských Lázní a Pece pod Sněžkou, na velmi klidném a romantickém místě v jednom z historicky nejzachovalejších údolí Krkonoš – Horním Maršově. Svou polohou je ideální jak pro oddechový pobyt, tak i jako základna pro aktivní turistiku nebo lyžování.

Hotel Vápenka – ubytování, služby:

Ubytovat se můžete ve třílůžkových, čtyřlůžkových a šestilůžkových pokojích či apartmánech. Každý pokoj je standardně vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchou. Kapacita hotelu je 100 lůžek.

U penzionu je parkoviště. Přímo v hotelu si můžete vychutnat relaxaci ve velké vířivce anebo si dopřát ozdravného pobytu ve finské sauně. Hotel je přátelský k dětem. Nabízí plně vybavenou hernu, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal,... Ubytovat se můžete i s domácím mazlíčkem.

Hotel Vápenka – stravování:
Restaurace je otevřena po celý den a nabízí kromě domácí kuchyně i oblíbené minutky, vyjdou vám zde vstříc v přípravě vegetariánské stravy nebo různých diet. Čeká na vás česká tradiční kuchyně s využitím lokálních zdrojů, upečené čerstvé housky. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, večeře výběrem ze dvou variant (polévka, hlavní jídlo). Restaurace má 45 míst a jídelna 100 míst.

Hotel Vápenka – okolí:
Hotel se nachází v II. zóně Krkonošského národního parku, proto okolí nabízí mnoho možností pro turistické i lyžařské výlety. Vydejte se na výlet s celou rodinou a poznejte Krkonoše zase trochu jinak, a to včetně Pece pod Sněžkou či moderní expozice v Muzeu Vápenka. Jen 100 metrů od penzionu je připraven 650 metrů dlouhý lyžařský vlek pro začínající lyžaře. Ski areál Janské lázně je navíc jen pár kilometrů od hotelu. 


Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
zahrada, terasa
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna kol
parkoviště
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 495 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 92
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 24
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 8
Počet 4 lůžkových: 6
Počet apartmá: 6

Ceník

Odkaz: http://www.hotelvapenka.cz/index.php/cenik