Spa Resort Libverda

Spa Resort Libverda naleznete v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Již na konci 14. století získaly lázně věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti přírody tak důležité pro odpočinek a relaxaci.

Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru si můžete vychutnat i Vy v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění.

Ve Spa Resortu Libverda naleznete bohatou nabídku možností, jak trávit volný čas. Vybírat můžete z nabídky atraktivních wellness pobytů či jednotlivých procedur.

K dispozici jsou tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén.

Z Lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi.

Spa Resort Libverda Vám nabízí ubytování celkem ve 4 hotelích 3* a 4* úrovně (celkem 212 pokojů). Naleznete u nás ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a  apartmánech různých kategorií – Standard, Superior, DeLuxe. Pro luxusnější ubytování doporučujeme apartmány v hotelech Villa Friedland a Hotel Lesní Zátiší. Na Vaše přání Vám poskytneme samostatné ubytování dle platného ceníku.  Věříme, že u nás najdete vhodné ubytování právě podle Vašich potřeb, ať už v centru lázní anebo v klidné části obklopené lesy.

Hotel Nový Dům ***

Vila Frieldnat ****

Hotel Lesní Zátiší ***

Hotel Panorama ***


mail

Lázně Libverda

Lázně Libverda 82, Lázně Libverda, 463 62

Telefon:+420 482 368 111
E-mail:info@lazne-libverda.cz
Web:www.lazne-libverda.cz