Chalupy Zlatník

Areál soukromých roubených chalup se nachází v obci Zlatá Olešnice na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, nedaleko několika lyžařských areálů, s dostupností běžeckých tratí Jizerské magistrály. Pro letní období nechybí síť značených turistických i cykloturistických tras. Koupaliště, dětské hřiště, obchod a restauraci najdete 200 m od areálu.

Roubenky jsou zasazeny v jižním svahu, což Vám umožňuje kochat se výhledem do krajiny. Autem dojedete až na parkoviště nacházející se v dolní části areálu, k jednotlivým roubenkám vedou chodníčky, jejich vzdálenost je do 150 m.

Nabízíme Vám k pronájmu 5 roubenek. V roubence jsou vždy 2 apartmány každý pro 5 - 6 osob, tj. 1 roubenka je vhodná pro 2 - 3 rodiny (8 - 12 osob). Je možné si pronajmout jak celou roubenku, tj. 2 apartmány, tak pouze jednotlivé apartmány. Chalupy jsou opravdu postaveny jako roubené stavby, atmosféra dřevostavby s možností zatopení v krbových kamnech Vám umocní zážitek z vaší dovolené. 

V každé roubence jsou vždy 2 apartmány propojené společnou vstupní chodbou, v přízemí každého apartmánu se nachází obytná místnost s kuchyňským koutem, jídelním koutem, TV se SAT, dále prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC. V podkroví je větší ložnici s dvoulůžkem a samostatným lůžkem s možností přistýlky (výsuvný rošt s matrací) a menší ložnice s dvoulůžkem. Každá roubenka má vlastní WIFI připojení. Hostům poskytujeme ručníky.

Některé roubenky jsou po rekonstrukci, v roubence č. 6 a 2 jsou nové kuchyňské linky, vč. myček nádobí.

Vytápění je zajištěno el. přímotopy v každé místnosti vyjma vstupní chodby. V roubence č. 2 je místo přímotopů podlahové vytápění. V obytné místnosti jsou krbová kamna Jotul, která vytopí celý apartmán. 

U každého apartmánu můžete posedět na venkovní terase vybavené zahradním nábytkem, k dispozici jsou také grily. Možnost zapůjčení dětské postýlky a židličky zdarma. 


mail

Zlatá Olešnice (Jablonec n. N.)

Zlatá Olešnice 197, 468 47

GSM:+420 731 266 294
E-mail:roubenkajizerky@seznam.cz
Web:www.roubenkajizerky.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
tělocvična, fitness
vnitřní bazen
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována

Doplňkové služby

masáže, rehabilitace

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 84
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 14