Hotel Dvorská bouda

Dvorská bouda se nachází na hřebeni Krkonoš ve výšce 1320 m nedaleko středisek Strážné (5,5 km), Pec pod Sněžkou (8 km), Špindlerův mlýn (7 km).

Dvorská Bouda je vhodná pro letní i zimní rekreaci. Je to ideální výchozí stanoviště pro běžkové i pěší túry a výjezdy na horských kolech. Pobyt na Dvorské boudě je vhodný jak pro individuální rekreaci, tak zejména pro dětské kolektivy, školy v přírodě, sportovní kolektivy, pořádání školení atd..

Ubytování je v kategoriích standard a tourist. V hotelu je pro hosty připraveno celkem 48 pokojů či apartmá, které jsou zařízeny s důrazem na tradici a kvalitu, která je pro Dvorskou Boudu typická. Všechny pokoje jsou vybaveny tak, aby hostům poskytly co největší pohodlí a očekávaný standard. Komfortní vybavení pokojů a jejich příjemné barevné ladění dohromady vytváří krásné prostředí, ideální pro relaxaci a načerpání nových sil.K dispozici je klubovna s TV, finská sauna a dětská herna.

Stravování je zajištěno v restauraci Dvorská Bouda. Tradiční horská restaurace na Dvorské Boudě má za cíl naplnit očekávání znalců dobrého tradičního jídla. Restaurace je otevřena pro veřejnost a hosty Dvorské Boudy sedm dní v týdnu a staví na kvalitních surovinách z místních zdrojů. Vybírat můžete z pokrmů, které jsou vytvářeny na základě sezónní dostupnosti potravin. Stranou nezůstávají ani tradiční krkonošské speciality jako je krkonošské kyselo, úpický řízek či borůvkové knedlíky.

Něco na zahřátí či výbornou kávu si můžete dát v příjemném baru a kavárně, která vás díky krbovým kamnům vtáhne do tradiční atmosféry vysokohorské boudy. 

Doprava se sněhovou pokrývkou / Parkování bez sněhu:

- Doprava je zajištěna skútrem nebo rolbou ze záchytného parkoviště Strážné-Lom (parkovné 70,-Kč/den), které je vzdáleno cca 7 km od chaty.
- Parkování na záchytném parkovišti Strážné-Lom/ Jezerní domky.

mail

Strážné

Strážné 111, Strážné, 543 52

GSM:+420 725 972 169
+420 725 851 946
E-mail:info@dvorska-bouda.cz
Web:www.dvorska-bouda.cz

Vybavení

společná koupelna
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
venkovní bazén
sauna
hřiště
půjčovna lyží
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 125
Celkový počet pokojů: 48

Ceník

Odkaz: http://www.dvorska-bouda.cz/index.php/cenik/