Soutěž Skryté skvosty

Je tu léto, které je ve znamení objevování méně známých, ale o to více kouzelných míst Libereckého kraje. A že jich máme! Vyberte si některou z turistických oblastí – Český ráj, Jizerské a Lužické hory, Máchův kraj nebo Krkonoše a poznejte místa nových pohledů, dobrodružství, příběhů a třeba i lásek. Vybrali jsme pro Vás 21 nejlepších výletů, které čekají, až je právě vy objevíte. A navíc si můžete zasoutěžit!

Je tu léto, které je ve znamení objevování méně známých, ale o to více kouzelných míst Libereckého kraje. A že jich máme! Vyberte si některou z turistických oblastí – Český ráj, Jizerské a Lužické hory, Máchův kraj nebo Krkonoše a poznejte místa nových pohledů, dobrodružství, příběhů a třeba i lásek. Vybrali jsme pro Vás 21 nejlepších výletů, které čekají, až je právě vy objevíte. Například v Lužických horách potkáme slony, libverdský kohout nás pozve k návštěvě hor Jizerských, údolí řeky Kamenice navodí klid v duši, s Krakonošem si dáme snídani na hřebenech jeho panství a nejenom zámecké palačinky ochutnáme v Zákupech v Máchově kraji. A to pochopitelně není vše!

Ani soutěživci totiž nepřijdou zkrátka! Dnešním dnem vyhlašujeme velkou letní soutěž o doslova exkluzivní ceny. Zapojit se můžete jednoduše! Stačí si webu www.liberecky-kraj.cz stáhnout soutěžní kartičku, navštívit minimálně pět Skrytých skvostů, na každém z výletů vyfotit sebe, partu, rodinku, nebo aspoň zajímavé místo na trase, a pak nám fotky jednoduše zaslat! Na konci léta vylosujeme pět výherců a odměníme také každého, kdo navštíví všech 21 Skrytých skvostů. Najde se takový cestovatel? Doufáme, že si putování po skvostech Libereckého kraje užijete a těšíme se na vaše zážitky. 

Kam poslat hrací kartu a fotky? Fotky a karty nám posílejte primárně do zprávy na Facebookovém profilu LIBERECKÝ KRAJ – CESTOU NECESTOU. Pokud tuto sociální síť nemáte v lásce, tak můžete fotky zaslat i na email jakub.seps@kraj-lbc.cz

Do kdy mohu soutěžit? Až do konce letních prázdnin, tedy do pondělí 31. srpna. 

Kdy a kde se dozvím o výhře? Na začátku září proběhne losování pěti výherců a v neděli 6. září na FB profilu LIBERECKÝ KRAJ – CESTOU NECESTOU všechny výherce odtajníme! 

Co můžu vyhrát? Exkluzivní dárková taška plná super věcí, které se budou nejen hodit při návštěvě Libereckého kraje, ale také potěší!

A kde všechny SKRYTÉ SKVOSTY najdete? Stačí se mrknout zde:  https://www.liberecky-kraj.cz/redakce/index.php?dr=27709&xuser=985245264532268030&lanG=cs