Ski rent ŠNEKO – apartmán

Ski Rent Šneko nabízí ubytování v domku se zahradou. Nachází se v regionu Krkonoše, v centru nejvýše položeného městečka Čech, kterým je Vysoké nad Jizerou.

Ski Rent Šneko – ubytování:

Chalupa se nachází za náměstím proti hotelu Morava. Ubytování je v prvním patře (příkré schody) samostatného domku. Je zde jeden dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, skříňka se stolkem, židle), společná kuchyňka s vybavením (vařič, lednička, nádobí, varná konvice, mikrovlnná trouba, koupelna s WC, velká vana). Vytápění je automatické – plynový kotel. V pokoji je koberec, u lůžek lampičky, radiobudík a televizor s videem a DVD. Péřové lůžkoviny s povlečením jsou v ceně lůžka. Je možné poskytnout postýlku pro batolata.

Ski Rent Šneko – vybavení:

Hostům je k dispozici travnatá zahrada s pískovištěm, zahradním nábytkem, houpací lavicí, grilem na dřevěném uhlí. V letních měsících je na zahradě je možno sportovat a využít dětský bazének. Parkování je také na zahradě. Ve Ski Rent Šneko je k dispozici lyžárna, půjčovna lyží, saní, snowboardů atd.

Ubytování je vhodné jak pro zimní rekreaci, tak pro letní dovolenou.

Zimní aktivity: lyžařský areál vzdálen 400m (dostupný na lyžích), vhodný pro snowbordisty, umělé zasněžování sjezdovek, noční provoz sjezdovek, běžecký areál

Letní aktivity: množství turistických i cykloturistických tras, možnost sběru hub v okolních lesích a možnost výletů na hřebeny Krkonoš a do Českého ráje.

Vysoké nad Jizerou

Bozkovská 283, Vysoké nad Jizerou, 512 11

Telefon:+420 481 593 442
GSM:+420 604 194 071
Web:www.sneko.ic.cz

Vybavení

společná koupelna
TV na pokoji
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
půjčovna kol
půjčovna lyží
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 7
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1