Vyfotografujte své zamilované místo v kraji a vyhrajte!

Nastal máj, nejzamilovanější měsíc celého roku! A kde jinde by se měl oslavovat, než v kraji, který měl v srdci velikán českého romantismu – Karel Hynek Mácha! Ostatně jedna z našich turistických oblastí nese hrdě jeho jméno v názvu! A právě cestování, příroda a třeba takové západy slunce jdou s romantikou a láskou ruku v ruce – většinou i doslova! Zamilovat si také můžete konkrétní místo – vyhlídku, zámek, plácek, potůček a cokoliv dalšího. Srdci se meze nekladou a krásných zákoutí máme u nás opravdu hodně.

A protože si myslíme, že řada z Vás se po stopách Máchy vydává a romantická místa spojená s historií a krásami přírody hledá, tak jsme si připravili soutěž o atraktivní ceny. Stačí, když nám elektronicky zašlete fotografie, vybrat si můžete ze dvou témat. Jaké je MOJE NEJZAMILOVANĚJŠÍ MÍSTO V LIBERECKÉM KRAJI? A kde si představujete IDEÁLNÍ MÍSTO PRO ROMANTICKÉ RANDE se svojí drahou polovičkou, nebo třeba i platonickou láskou?

Jak se zúčastním? Stačí zaslat fotku, přidat svoje jméno a příjmení, připsat do jaké kategorie fotka patří a třeba ještě přidat příběh či vzpomínku, která se ke konkrétnímu místu váže.

Kam poslat fotky? Fotky nám posílejte primárně do zprávy na Facebookovém profilu LIBERECKÝ KRAJ – CESTOU NECESTOU. Pokud tuto sociální síť nemáte v lásce, tak můžete fotky zaslat i na email jakub.seps@kraj-lbc.cz

Jaká jsou témata? A) MOJE NEJZAMILOVANĚJŠÍ MÍSTO V LIBERECKÉM KRAJI, B) IDEÁLNÍ MÍSTO PRO ROMANTICKÉ RANDE

Do kdy mám čas? Fotky nám zasílejte do pondělí 25. května

Jak bude probíhat hodnocení? V úterý 26. května se fotky z obou témat objeví na FB profilu LIBERECKÝ KRAJ – CESTOU NECESTOU. Veřejnost bude hlasovat, které fotky jsou nejlepší. Prvních 5 fotografií s největším počtem lajků (a srdíček) z každé kategorie bude odměněno :)

Co můžu vyhrát? Překvapení! Prozradíme, že poštou dorazí dárková taška plná super věcí, které se budou hodit při návštěvě Libereckého kraje. A také potěší!

Kdy a kde se dozvím, že jsem vyhrál? V neděli 31. května – na Facebooku i na webu www.liberecky-kraj.cz. A samozřejmě Vám dáme vědět i emailem či chatovou zprávou – podle toho, jak jste nám fotky zaslali

Tak se ZKUS ZAMILOVAT (s Libereckým krajem) a pochlubit se, které místo máte ve Vašem