Kdo může, pomůže...

Současná krušná situace vyvolala i vlnu solidarity. Chcete-li také udělat dobrý skutek, podpořte svá oblíbená místa, často kromě dobrého pocitu získáte i milý bonus.

„Zachraňte iQlandii předplacením vstupenky.“ Zakoupením vstupenky, permanentky, případně jednorázovým nebo měsíčním finančním darem podpoříte iQlandii v době, kdy je uzavřená. Zakoupená vstupenka i permanentka bude mít roční platnost od termínu znovuotevření centra a krom vstupenky obdržíte i dárek a stanete se patronem vědy.

„Přidejte se k Operaci Archa.“ Jsme na jedné lodi! Divadlo F. X. Šaldy chce s diváky zůstat i v této složité době, proto vás zve na on-line představení Operace Archa. Seriál můžete sledovat zdarma, nebo si vybrat z pestré nabídky dobrovolných vstupenek placených, které tak budou jakýmsi virtuálním potleskem. Jak si vychutnáte představení vy? Na stojáka, s kočkou nebo ve vaně s bublinkami? Z kategorií dobrovolných vstupenek si zkrátka musí vybrat každý…

„Kupte knihu, zachraňte knižní svět.“ Všichni máme problém! Vy už třeba nemáte co číst, nakladatelé a knihkupci krachují, knihovny budou mít méně peněz na nákup nových knih. Je tu řešení: Od svého oblíbeného nakladatele či knihkupce si přes jeho e-shop kupte novinku dle svého zájmu, v klidu si ji přečtete a pak ji můžete věnovat Krajské vědecké knihovně v Liberci. Uděláte tak dobrý skutek hned třikrát!

Kulturní zařízení pro vás připravují video reportáže, divadelní představení, vědecké pokusy, besedy nebo zajímavá čtení, která si teď vychutnáte přímo z domova. Liberecká kultura online je tu pro vás!

Liberec