Pomůžete nám?

I letos soutěžíme v turistické anketě „Kraj mého srdce“ a prostě a jednoduše bychom rádi v nějaké kategorii uspěli. Pošlete nám hlas a dostanete nás tak do finále?

Turisté, návštěvníci, cestovatelé nebo třeba jen cestující, mají možnost zhodnotit své dojmy v této oblasti. Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti. Hlasování proběhne online do 31. ledna 2020.

Anketu najdete na https://www.kampocesku.cz/anketa

Budeme rádi za Váš hlas, anketu můžete šířit i mezi své známé a třeba vyhrajete i nějakou z hodnotných cen.

Pořadatelem ankety je tradičně Vydavatelství KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou PVA EXPO Praha, pod záštitou Asociace krajů České republiky. Cílem ankety je meziroční mapování oblíbenosti krajů ČR z pohledu volnočasových aktivit:

Jednotlivé kategorie: 
■ KAM na letní dovolenou | pěší a cyklo 
■ KAM na zimní dovolenou 
■ KAM na výlety s dětmi 
■ KAM na koně | koňské stezky
■ KAM do lázní | wellness 
■ KAM za zážitkem | adrenalinem
■ KAM na památky
■ KAM za folklorem | tradicemi 

Hlasující udělují v každé kategorii tři hlasy svým preferovaným krajům s tím, že za první preferovaný kraj v kategorii udělují tři, za druhý dva a za třetí jeden bod. 

Výsledky VIII. ročníku ankety Kraj mého srdce budou vyhlášeny a ceny pro vítězné kraje předány 13. února 2020, v první den 29. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze.
Křišťálové globy – ceny pro krajské vítěze v jednotlivých kategoriích vyrobili skláři ve sklárně RÜCKL CRYSTAL a.s. Nižbor. 

Partneři ankety:
■ Konferenční centrum AV ČR zámek Liblice / hlavní partner 
■ Edice Česká televize 
■ Vydavatelství Českého rozhlasu RADIOSERVIS 
■ Asociace turistických informačních center ČR 
■ VIDA! science centrum Brno 
■ Kartografie PRAHA 

Liberec