Rumcajsův svět Radka Pilaře v novém!

Oblíbená Galerie Rumcajsův svět Radka Pilaře prošla v posledních měsících modernizací. Ptáte se jakou? Stačí se přijít podívat a uvidíte, že Vás hned při vstupu přivítá projekce známých pohádek O loupežníku Rumcajsovi! Ale ještě, než k do Galerie dorazíte, tak si můžete vše o známém loupežníkovi nastudovat na novém speciálním webu! To vše za podpory Královehradeckého kraje!

Celoročně otevřená pohádková a hlavně interaktivní Galerie Rumcajsův svět Radka Pilaře se dočkala modernizace! Ta potěší prakticky všechny, ty kteří si cestu teprve plánují, ty kteří se přijdou podívat, samotnou obsluhu galerie a dokonce i ty, kteří o Galerii ještě nevědí. Ale pěkně popořadě, projekt s názvem: Modernizace Galerie Rumcajsův svět Radka Pilaře a zlepšení jeho propagační činnosti", který je z velké části financován z dotačního fondu Královehradeckého kraje, je rozdělen na několik částí! 

První se zaměřuje na samotnou propagaci a zviditelnění expozice. Proto byly ve spolupráci se společností Voko reklama vytvořeny speciální webové stránky, na kterých se zájemce dozví nejenom o Galerii, ale o všech místech, která jsou v Jičíně spojená s loupežníkem Rumcajsem. Naleznete ji na adrese rumcajs.jicin.cz. Pro ty, kteří mají radši starý dobrý papír jsme nechali vytisknout nové letáčky. Uvidíme, jak budou vypadat čísla návštěvnosti roku 2020, zda se nám podařilo nalákat nové návštěvníky!

Ale to samozřejmě není všechno. Samotný prostor byl doplněn novým nábytkem, hlavně prezentační skříní, kde velcí i malí najdou všechny suvenýry s Rumcajsem od magnete, přes pohledy až po plyšové figurky! Hlavním doplňkem je ale nový dataprojektor, na kterém se nám promítají klasické večerníčkové pohádky O loupežníku Rumcajsovi. Takže třeba když prší, můžete si u nás v Galerii sednout a jenom se dívat. :) 

A nezapomněli jsme ani na obsluhu. Kolegyně mají taktéž nový pracovní stůl, ale hlavně nový výkonný počítač s velkou obrazovkou. Ptáte se, k čemu je potřeba? O víkendech, kdy je zavřené informační centrum slouží Galerie také jako místo podávání turistických i místních informací. 

Galerie tady v nové! a Vy se na ní přijďte podívat! Celá loupežnická rodinka na Vás čeká! 

Jičín