Horská chata Orel

Horská chata Orel nabízí ubytování v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Krkonoších – v Dolních Mísečkách. Chata je typické krkonošské stavení a je ideální pro pobyt rodin s dětmi, které zde mají mnoho příležitostí k pobytu na čerstvém horském vzduchu.

Horská chata Orel – ubytování:

Chata nabízí ubytování o celkové kapacitě 48 lůžek na třílůžkových až šestilůžkových pokojích se sociálním zařízením. K dispozici hostům je vybavená kuchyně, společenská místnost s krbem, televizí a satelitem, venku je možnost posezení u ohně, grilování nebo udírny. V chatě je také kolárna a lyžárna, přímo u chaty parkoviště. Nově můžete využít nabídku návštěvy infrasauny. Po předchozí domluvě si s sebou můžete přivézt i svoje čtyřnohé miláčky.
Ubytování se poskytuje formou pronájmu bez stravování. Velmi vhodné pro větší skupiny.
Horská chata Orel – okolí:

Mísečky jsou významné horské rekreační středisko a výletní místo na svazích Medvědína při silnici na Zlaté návrší. Svoje vyžití si zde najdou jak turisté prahnoucí po dlouhých horských túrách, tak i rodiny s dětmi pro trávení klidné dovolené s příjemnými procházkami, nebo sportovci, kteří si rádi zahrají tenis, volejbal, nohejbal apod. na  hřišti. Pro cykloturisty je zde připraveno mnoho kilometrů cyklotras (horských, silničních) procházejících krásným prostředím nejvyšších českých hor. V zimě pak návštěvníci Míseček mohou využívat velký počet lyžařských vleků na svazích Medvědína, běžkaři pak upravené turistické nebo závodní trasy.
Nedaleko se nachází autobusová zastávka linky na hřebeny Krkonoš (Zlaté návrší). Odtud je možné podnikat výlety mimo jiné na pramen Labe, do údolí Kotle, na Labskou boudu nebo do Harrachova.

Nedaleko od chaty je lyžařské středisko pro sjezdové a běžecké lyžování. K dispozici jsou 4 lyžařské vleky (200–1000 m) s umělým zasněžením, nejdelší vlek pak zajišťuje spojení s lanovkou ze Špindlerova Mlýna na Medvědín (kapacita 8 500 os./h, tři sjezdovky 2 - 4 km s různou obtížností). Pro běžecké lyžování je k dispozici zhruba 70 km turistických i závodních upravených tras.

mail

Vítkovice

Dolní Mísečky 214, Vítkovice v Krkonoších, 512 38

GSM:+420 728 749 322
+420 725 406 055
E-mail:chataorel@volny.cz
Web:www.chataorel.czwww.facebook.com/chataorel.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Ceník

Odkaz: http://www.chataorel.cz/cenik