CMS-TOP TAXI

Rychlé a spolehlivé taxi pro Liberec - to je CMS-TOP Taxi. S profesionálním řidičem jedete bezpečně a bez starostí. A levně! Už za 111,- Kč po Liberci a 69,- po Jablonci nad Nisou.

Taxi airport
CMS-TOP TAXI zajišťuje komfortní, rychlou a bezpečnou přepravu na letiště Praha, Brno, Pardubice, Bratislava, Mnichov, Frankfurt, Vídeň.

Firemní taxi
Pro firemní zákazníky nabízí CMS-TOP TAXI měsíční fakturaci, možnost zvýhodnění cen služeb, přehledný systém rezervací a maximální klientskou podporu.

Taxi kurýrní služba
Pro řešení nenadálých situací zajišťuje  CMS-TOP TAXI přepravu zásilek, balíků nebo jejich doručení po celém území ČR  i v rámci EU v případě požadavku.

Taxi emergency
CMS-TOP TAXI  zajišťuje privátní přepravu k doktorovi nebo do nemocnice za zvýhodněnou cenu. Samozřejmostí je pomoc se zavazadly nebo dopomoc v případě potřeby.

Doprovodné služby
V případě potřeby, zajišťuje  CMS-TOP TAXI přepravu vašich dětí nebo domácích mazlíčků pokud vám to vaše časové důvody neumožňují. Starším spoluobčanům nebo v případě nutnosti zajistí i nákup domů. Všem klientům poskytuje možnost zařadit se do věrnostního programu.

Liberec

Mrštíkova 2 / 399, Liberec, 460 07

Telefon:+420 777 158 158
Web:www.cms-top-taxi.cz