SB Sport Bazar U Kruháče

SB Sport Bazar U Kruháče, Jablonec n. N. nabízí prodej, profesionální servis veškerého vybavení, montáže a seřízení kol, vázání, opravy, broušení a voskování hran a skluznic, včetně voskování běžeckých lyží pro klasiku i bruslení

Ski/Snowboard servis a prodej. V zimní sezóně u nás zakoupíte, nebo zapůjčíte použitou i novou carvingovou, běžeckou i snowboardovou výbavu pro lyžaře a snowboardisty každého věku a vyspělosti.
Samozřejmostí je profesionální servis veškerého vybavení, montáže a seřízení vázání, opravy, broušení a voskování hran a skluznic, včetně voskování běžeckých lyží pro klasiku i bruslení. Brousíme i hokejové a krasobruslařské brusle. 
 
Půjčovna
V nabídce půjčovny je jak několikadenní zapůjčení lyžařské výzbroje s vícedenní slevou, tak i výrazně cenově zvýhodněné celoroční zapůjčení a rovněž výhodné týdenní zapůjčení v rámci školních kurzů. Ceník zde
 
Servis a prodej kol

V letní sezóně nabízíme bazarová i nová dětská kola ve velikostech 12", 14", 16", 18", 20"
a 24", dále pak horská kola 26", 27,5" a 29" a trekingová kola 28", celopéra, freestyle, fitness a silničky. Kolo je možné také zapůjčit.
 
Nabízíme prodej i zapůjčení kolečkových bruslí in-line, koloběžky dětské i pro dospělé, cyklokomponenty, cyklopřilby, rukavice, cyklodresy a cyklobrašny.

mail

Jablonec nad Nisou

Podhorská 141 / 88, Jablonec nad Nisou, 466 01

GSM:+420 602 393 693
E-mail:sportbazaroutlet@seznam.cz
Web:www.sportbazarjablonec.cz