Penzion Rudolf

Penzion Rudolf se nachází v malebné liberecké čtvrti Rudolfov v Jizerských horách v těsné blízkosti Bedřichova a Liberce.

Ubytování ve dvou, tří či čtyřlůžkových pokojích nebo v apartmánech. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí a televizí. K dispozici je infrasauna, wi-fi připojení, parkování. Pro nejmenší možnost zapůjčení postýlky, vaničky i dalších potřeb.

Výběr z nabídky snídaně, polopenze či plná penze. Pro děti jsou celoročně pořádány speciální animační programy.

Celý penzion je plně nekuřácký. Po předchozí domluvě lze zajistit dopravu z libereckého nádraží. Ideální nejen pro rodinné dovolené, ale i k pořádání firemních školení, oslav, večírků či sportovních soustředění.

Ceník

Výhodou je blízkost Liberce, který jako každé velké město nabízí spoustu dalších příležitostí pro sportovní (Aquapark, plavecký bazén), kulturní (IQ park, iQlandia, Divadlo F. X. Šaldy) či jiné vyžití (např. Dinopark, zoologická zahrada, botanická zahrada, restaurace, bary).

Léto:

Turistika, odpočinek, relaxace. Tři pilíře, které nabízí Penzion Rudolf v Rudolfově v Jizerských horách.

Desítky kilometrů turistických tras v krásné přírodě Jizerských hor. Stovky historických zajímavostí, rozhledny, vodní nádrže a v sezoně houbařské žně. Na své si přijdou turisté pěší i cyklisté.

Zima:

Lyžování, turistika, odpočinek. Tři základní pilíře pro dovolenou, které nabízí Penzion Rudolf v Rudolfově v Jizerských horách.

Lyžování v Bedřichově (2 km), na Ještědu (8 km) nebo na Tanvaldském Špičáku (16 km) nabízí tratě pro všechny lyžaře či vyznavače snowboardu – zkušené i začínající, malé i velké. Běžkaři ocení blízkost Jizerské magistrály (0,5 km) či běžeckého areálu v Bedřichově (2 km).

Po domluvě lze zajistit dopravu ke sjezdovkám.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 37
Přistýlky: 7
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 3