Apartmány Trosky

Rekreační objekt disponuje dvěma samostatnými luxusními apartmány umožňující pobyt jedné nebo dvou rodin s rozsáhlým zázemím kolem objektu. Panorama objektu tvoří výhled do údolí s podtroseckými rybníky a kulisou hradu TROSKY tyčící se nad terasou apartmánů. včetně nočního nasvícení hradních věží.

Umístění a dostupnost objektu
Dva samostatné apartmány (nová stavba) v osadě Tachov, přímo pod hradem Trosky při zlaté stezce Českého ráje. Objekt je v klidné části osady s výhledem do Podtroseckého údolí na jižním svahu, s dostatečným prostorem kolem objektu - vhodné pro rodiny s dětmi. Dostupnost: osobní automobil až k objektu, autobus v místě, vlak 3,5 km.

Cena za jeden apartmán od 1200Kč/noc.


Vybavení objektu
Každý apartmán má plně vybavenou obývací kuchyň, ložnici, která je umístěna v podkroví (po domluvě je možné umístění dětské postýlky), dále koupelnu s WC a předsíň se šatnou.
Navazuje zastřešená terasa, která je vybavena stylovými selskými sety.
Součástí vybavení je venkovní gril a zázemí pro děti (pískoviště, houpačky a velký oplocený prostor pro dětské hry a sportovní vyžití).
K ubytovacímu objektu patří hospodářská budova, kde je místnost ke společnému posezení a hrám, vybavená LCD televizorem. Zároveň je zde malá letní kuchyň a dostatečný prostor pro uložení kol a ostatní vybavení.


Pokoje
kuchyň - lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, varná jednotka (dvouplotýnka), dále je vybavena veškerým nádobím, jídelní kout, pohovka, televize

koupelna + WC - sprchový kout, umyvadlový set, teplá voda

ložnice - dvoulůžko + 2x válenda, noční stolky se světly, vybavena povlečením

mail

Troskovice

Tachov 9, Troskovice, 512 63

GSM:+420 604 117 495
E-mail:t.pelc@centrum.cz
Web:www.ubytovanitrosky.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
zvířata akceptována

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Přistýlky: 2
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 2