Prezidentská chata

Prezidentská je původní roubená stavba, vyhledávaná pro stylové ubytování, krásné okolí, vyhlášenou hospodu a výborné služby. Současní provozovatelé je na Prezidentské nabízejí už 30 let a najdete ji nad Hrabětickými loukami, necelé 2 km od centrálního parkoviště v Bedřichově.

Jako výletníci tu najdete za každého počasí otevřenou restauraci (s výjimkou Vánoc). Na své si přijdou milovníci tradičních jídel, ale i vegetariáni, myslí tu i na děti. Ty zaujmou i netradiční venkovní dětské prvky, největším hřištěm je pro ně ale okolní les, který začíná hned na dveřmi chaty. Posedět lze na zahrádce nebo jen tak odpočívat na louce.

Ubytovaní hosté si tu nejvíce cení okolní přírody a skvělých služeb. Součástí každého pobytu je bohatá snídaně, každý pokoj je jiný, ale všechny jsou příjemně zařízené, vybírat lze z dvoulůžkových až po čtyřlůžkové, některé mají vlastní koupelnou, některé společnou. Od léta 2021 se kapacita Prezidentské vrátila na původních 50 lůžek díky novým dvoulůžkovým pokojům na Vejminku, nové budově, která vyrostla na místě bývalých stájí a garáže.

Všechny pokoje, dostupné termíny i zvláštní nabídky si lze prohlédnout i rezervovat online. Mimo hlavní sezonu Prezidentská často hostí školní kolektivy a pro své akce si ji často vybírají i firmy. Kromě 120 míst v restauraci a na prosklené verandě, mohou hosté využít i salónek, společenskou místnost vybavenou pro školení, saunu a úschovnu kol a lyží. 

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
parkoviště
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Stravování

Kapacita
100
Vybavení podniku
terasa, zahrádka
salónek
parkoviště
dětský koutek
wifi
přebalovací pult
Stravenky
ne
Platební karty
ano

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 340 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 40
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 8
Počet 4 lůžkových: 4
Kapacita chatek: 1

Mohlo by vás zajímat