Hotel Pomi

Hotel Pomi se nachází přímo v centru Harrachova cca 100 metrů od nové sedačkové lanovky. Většina pokojů má výhled na Čertovu horu, sjezdovky a skokanské můstky.

Hotel alpského typu má 4 poschodí a je zařízen replikami masivního selského nábytku. Pokoje jsou komfortně zařízeny, se SWC, TV/Sat a telefonem. V posledním patře se nachází 2 apartmány (1x dvoulůžkový a 1x pětilůžkový apartmán). Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, koupelnou se SWC, TV/Sat a telefonem. Většina pokojů disponuje balkónem v výhledem na Čertovu horu (sjezdovky a skokanské můstky). Parkování přímo u objektu.

Hosté mají k dispozici společenskou místnost kde se podávají snídaně, saunu, vířivou vanu, lyžárnu a recepci se směnárnou s možností uložení cenností v trezoru.

Wi-fi připojení po celém objektu zdarma.

Okolí hotelu nabízí širokou škálu sportovních aktivit. V létě se jedná o skvělý výchozí bod pro turistiku, cykloturistiku, tenis, golf, adrenalinové sporty atd. V zimě jde hlavně o blízkost čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu (cca 100 m) se sjezdovkami různých obtížností a běžecké stopy.mail

Harrachov

Harrachov 646, 512 46

Telefon:+420 481 528 060
GSM:+420 739 439 682
E-mail:info@hotel-pomi.cz
Web:www.hotel-pomi.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
zahrada, terasa
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna lyží
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
trezor

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 72
Celkový počet pokojů: 22
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 7
Počet 3 lůžkových: 13
Počet apartmá: 2