Penzion Na Slunci

Penzion leží poblíž centra v klidné části obce, od jezera je vzdálen 200 metrů, k hlavní pláži je to deset minut krásnou procházkou podle jezera.

Ubytování je zajištěno v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita penzionu je 13 pokojů s celkem 45 lůžky. Objekt má 5 pokojů ve zděné části a 8 pokojů ve dřevěné části s kapacitou 7×3 osoby a 1×2 osoby. K dispozici je Wi-Fi připojení.

Pokoje jsou vybaveny lůžky s možností přistýlky, povlečení 1x týden, chladničkou, skříně na šaty a lůžkoviny, stolek a 2x sezení. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně od 7.00-10.00 hodin. Možnost využití společenské místnosti. Pro skupiny a individuální zájemce lze zajistit stravování formou polopenze.V letních měsících nabídka pokrmů připravovaných na venkovním grilu, včetně salátového a sendvičového baru.

V areálu penzionu je k dispozici travnaté hřiště, venkovní bar s terasou a parkoviště s kapacitou 15 parkovacích míst. Ideální podmínky pro klidnou rekreaci s možností celoročních aktivit. Jarní a letní měsíce – koupání, jachting, surfing, tenis, turistika a skvělé podmínky pro cyklistiku a houbaření. V okolí turistické a historické památky – hrad Bezděz, Houska, nedaleké Kokořínské údolí. V zimních měsících lze objekt využít k firemním školením a workshopům a fitness pobytům. V penzionu je také možnost zapůjčení sportovních potřeb. 

mail

Doksy

U rybníčku 54, Doksy, 471 63

GSM:+420 777 830 636
E-mail:penzionnaslunci@gmail.com
Web:www.penzionnaslunci.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
gril, ohniště
hřiště

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 45
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové