Kemp Tanvaldský Špičák

Autokemp Tanvaldská kotlina nabízí ubytování v klidné lokalitě, na úpatí Tanvaldského Špičáku. Nachází se ve městě Tanvald, v regionu Jizerské hory. Při půldenních a celodenních výletech odtud můžete autem navštívit všechny výletní cíle v Jizerských horách, Krkonoších a Českém ráji.

Kemp Tanvaldský Špičák

Autokemp je nové, poměrně komfortně vybavené malé zařízení s cca. 60 místy pro kempování. Vedle recepce, umýváren se sprchami a WC, možnosti praní prádla, je zde hospůdka s venkovní terasou a grilem, zastřešené místo na grilování a hřiště pro děti. 
V kempu najdete rovněž dvě chatky s celkem 12 lůžky s možností celoročního ubytování. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy, každý se dvěma palandami. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy. První pokoj je vybaven dvěma palandami, druhý pokoj rozkládacím gaučem. Chatky nemají vlastní sociální zařízení. Na letní sezonu 2020 jsme pro vás připravili rodinný apartmán pro 4 osoby a tři indiánská teepee (pro 6 - 8 osob).Příjemné posezení a něco malého k snědku a pití najdete v moderně zařízené hospůdce s letní terasou.
Příjemné posezení s občerstvením najdete ve sportbaru, kde jsou umístěny dvě plazmové televize a mimo jiné je zde možno sledovat na různých televizních kanálech sportovní přenosy. V areálu autokempu je hostům poskytováno zdarma bezdrátové připojení k internetu – WiFi. V recepci mohou hosté využít možnost platby platební kartou. V areálu je úschovna jízdních kol.

Samozřejmostí je možnost napojení karavanů na elektřinu s odpočtem spotřeby, rozvod pitné vody a možnost vypouštění zásobníků odpadních vod nebo chemických WC z karavanů. Kemp je vybaven večerním osvětlením a nočním orientačním osvětlením. 800 m od kempu jsou vzdáleny tenisové kurty a minigolf.

Kemp Tanvaldský Špičák - aktivity:

Přímo v Tanvaldě je přírodní koupaliště a další pěknou možností koupání je přehrada v Jablonci nad Nisou, vzdálená 12 km. Cca 800 m od kempu jsou vzdáleny tenisové kurty a minigolf. Jedno z největších lyžařských středisek v Jizerských horách, Tanvaldský Špičák se čtyřsedačkovou lanovkou a uměle zasněžovanými sjezdovkami je odtud vzdáleno 5 km, autem cca 10 minut. V letní sezóně můžete zavítat do Bikeparku Tanvaldský Špičák. Mnoho značených turistických cest dává možnost poznat Jizerské hory. U autokempu se nacházejí motokrosová trať a trialové sektory. 

Kemp Tanvaldský Špičák je v provozu po celý rok a v zimních měsících zde lze za výhodných cenových podmínek i dlouhodobě umístit karavany.

Ve městě Tanvald najdete širokou síť obchodů a všechny důležité služby.

mail

Tanvald

Pod Špičákem 650, Tanvald, 468 41

GSM:+420 728 557 367
E-mail:info@kemptanvaldskyspicak.cz
Web:www.kemptanvaldskyspicak.cz

Sportovní vyžití

koupání
rybaření
jízda na koni
tenis
petanque
minigolf

Cyklisté vítáni

ANO

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
společná koupelna
gril, ohniště
bezbariérový přístup

Doplňkové služby

snídaně
praní, žehlení

Vybavení kempu

Vybavení kempu
recepce
restaurace
elektřina
hřiště, sportoviště
dětské hřiště
ohniště
toalety
sprchy
kuchyňka
pitná voda
teplá voda
televize
výlevka chemického WC
bezbariérový přístup

Parkování

Parkování
centrální parkoviště
parkování u chatky
parkování u stanu

Kapacita

Celkový počet pokojů: 1
Druhy pokojů: apartmá
Druhy chatek: 6 lůžkové
Počet 6 lůžkových chatek: 2