Bungalovy Dutý kámen

Bungalovy Dutý kámen nabízí celoroční ubytování v chatkách, nebo v budově motelu ve vesničce Drnovec, která je místní částí obce Cvikov a nachází se v regionu Lužické hory.

Bungalovy Dutý kámen - ubytování, stravování:

Chatky jsou čtyřlůžkové, vybavené kompletním sociálním zařízením (WC, sprcha), mají elektrické vytápění. Pro posezení lze využít terasu. Automobily mohou parkovat přímo u chatek v oploceném areálu. Ubytování je vhodně pro rodiny s dětmi.

V motelu je 7 pokojů, z nichž některé jsou podkrovní. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Stravování je zajištěno v útulné restauraci s krbem a letní terasou. Celé zařízení je vhodné jak pro individuální rekreaci a pobyty, tak pro firemní akce jako školení či semináře, sportovní soustředění a to nejen v zimě, ale i v létě.

Bungalovy Dutý kámen - aktivity:

Celé okolí je ideální pro trávení volného času. V létě zde naleznete řadu možností pro pěší a cykloturistiku, v zimě jsou zde terény pro běžky a v nedalekých Lužických horách jsou sjezdařské terény. V okolí je mnoho kulturních a přírodních památek - hradů a zámků. Koupání naleznete přímo zde, kryté bazény jsou v České Lípě a v Liberci, kde je i známé zábavní Centrum Babylon. V nedalekém Cvikově je řada obchodů, restaurací, bankomat, pošta či taxislužba. V Novém Boru (15 km) jsou k dispozici další služby, které Vám mohou zpříjemnit zdejší pobyt.

mail

Cvikov

Cvikov - Drnovec 56, 471 54

Telefon:+420 487 751 952
GSM:+420 737 054 299
E-mail:dutykamen@volny.cz
Web:www.dutykamen.cz

Sportovní vyžití

rybaření
jízda na koni
petanque

Vybavení kempu

Vybavení kempu
recepce
restaurace
směnárna
dětské hřiště
pitná voda
teplá voda

Vybavení chatek

Vybavení chatek
elektřina
WC
sprcha
lůžkoviny

Parkování

Parkování
parkování u chatky

Kapacita

Kapacita chatek: 24
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 6
Počet 4 lůžkových chatek: 6