Penzion U Marušky

Penzion U Marušky nabízí ubytování v obci Radvánovice, 5 km od města Turnov. Penzion leží prakticky v srdci Českého ráje, na hlavní silnici směr Turnov - Jičín.

Penzion U Marušky - ubytování:

Penzion U Marušky poskytuje ubytování v 1–4 lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV na pokoji. Taktéž jsou zde vícepokojové apartmány, ideální především pro početné rodiny s dětmi nebo kolektivy.

Penzion U Marušky nabízí apartmány:

  • Velký apartmán o ploše 80 m - 2 pokoje + kuchyňka, až 8 lůžek

Hlavní pokoj (4 lůžka, sedací souprava, 5 křesel, TV, obývací stěna, z hlavního pokoje se jde do ložnice (2 lůžko + 2 postele + 2 skříně, dále se jde z hlavního pokoje do koupelny (WC, vana, umyvadlo). Kuchyňka (dřez, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednička + bílé nádobí + velký stůl a jídelní lavice, vhodné pro přípravu kávy, popřípadě malého občerstvení.

Po úpravě lze použít i jako školicí místnost pro 12 osob, včetně zatemnění!

  • Malý apartmán o ploše 60 m - 3 pokoje až 7 lůžek

Hlavní místnost s kuchyňskou linkou 2 lůžko, 1 lůžko s přistýlkou, skříně, velký stůl, sedací souprava, TV. Z hlavní místnosti se vchází do koupelny se sprchou a WC a do 2 malých ložnic. V jedné 2 lůžka a ve druhé patrová postel-palanda.

Celková kapacita penzionu je 50 lůžek.

Další informace:

  • Stravování vč. luxusní snídaně formou švédských stolů (bez množstevního omezení) je zajištěno v útulné restauraci penzionu, která je zaměřena na italskou kuchyni.
  • Parkování pod okny penzionu.
  • Uzamykatelná místnost pro kola a motocykly.
  • Psi a kočky nemusejí zůstávat doma.

Doba nástupu na pobyt není pevně stanovena, pokoje jsou uklízeny okolo 13 hodiny, pokud přijedete již po ránu, není problém, dáte si věci do penzionu nebo oběd. Určitě stejně nebudete na pokoji, ale vyrazíte za krásami Českého ráje ! Pokoje se vyklízejí po snídani do 10 hodiny.

Penzion U Marušky - stravování:

Stravování je zajištěno v útulné restauraci penzionu, která je zaměřena na italskou kuchyni.
Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Penzion U Marušky - okolí:

Oblast Českého ráje je ideální místo pro turistiku a cykloturistiku - v okruhu 10 km se nacházejí známé atraktivity jako Hrubá Skála, Valdštejn, Trosky, skalní města, lázně Sedmihorky, Turnov, Kozákov, Kost a další.

200 m od penzionu je největší přírodní dětský areál v Českém ráji s velkým množstvím herních zábavních prvků (prolézačky, vzduchové trampolíny).

V obci je možnost pronájmu tenisových kurtů, hřiště či tělocvičny, zapůjčení horských kol, jízdy na koních, bowling. Provozovatel Vám také může zajistit nádherné vyhlídkové lety nad Českým rájem, rafting včetně zapůjčení kanoe, instruktora a dopravy, nebo výuku horolezectví s instruktorem.

Doporučujeme zcela nové sportovně-relaxační centrum v Turnově (6 km), kde můžete využít nabídky tenisových kurtů, služeb trenéra, dětskou tenisovou školičku, badminton, bowling, saunu, golfový simulátor a občerstvení.

mail

Karlovice

Radvánovice 53, Karlovice - Sedmihorky, 511 01

GSM:+420 603 461 551
E-mail:umarusky@atlas.cz
Web:www.umarusky.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
zahrada, terasa
vybavení pro školení
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
půjčovna kol
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
směnárna

Stravování

Kapacita
70

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 3
Počet apartmá: 4