Chalupa pod hradem Valdštejn

Komfortní nová stylová chalupa pro 20 osob s atraktivní polohou pod skalami a romantickým hradem Valdštejn - uprostřed přírodní rezervace Hruboskalsko.

Klidná poloha objektu u lesa a parku. Výlety hvězdicovitě s minimálními vzdálenostmi k turistickým cílům. Ideální pro skupiny a rodiny + AKTIVNÍ DOVOLENOU.

Chalupa je vzdálena od centra Turnova 2 km. Dům leží v přírodní rezervaci Hruboskalsko cca 700 m od hradu Valdštejn, přímo u vstupu do Hruboskalského skalního města - Skaláku.

Stylové ubytování v 6 prostorných pokojích (v členění 2, 2, 4, 4, 4, 4 os.). Ke společnému setkávání a posezení je ideální velký obývací pokoj vybavený sedací soupravou, TV + SAT, funkčními kachlovými kamny (dřevo k dispozici), na který navazuje jídelna + velká komfortně vybavená kuchyň, v níž má každá rodina vyčleněný prostor a barevně odlišené nádobí, součástí kuchyně je myčka, mikrovlnka, 2 dřezy, 2 velké lednice, 4x varná konvice, kávovar, nádobí atd.
Sociální zařízeni: 3x koupelna + 3x WC. Venkovní zastřešená terasa s masivním dřevěným nábytkem.

Hostům je k dispozici oplocená udržovaná zahrada sousedící s parkem a lesem. V zahradě: gril + ohniště, houpačka, stolní tenis, kroket. Možnost půjčování kol. Sportovní potřeby - zdarma (lesní hřiště - 20 m, tenis, míčové hry), vyjížďky na koních. Parkování u objektu. Úschova kol do stojanů v objektu je samozřejmostí.

Bus 50 m Pelešany, vlak 1 km Turnov - město, parkování autem celoročně u objektu.

Upozornění: pobyt se psy není povolen, v objektu se nekouří, u skupin kauce.

mail

Turnov

Pelešany 101, Turnov, 511 01

Telefon:+420 481 324 281
GSM:+420 607 980 057
E-mail:chalupa.valdstejn@centrum.cz
Web:https://1url.cz/GKXCi

Vybavení

společná koupelna
TV ve společenské místnosti
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
hřiště
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště

Doplňkové služby

Ceny

Orientační cena za objekt / týden: 5 000 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 4