Penzion Stará školka

Penzion Stará školka nabízí celoroční ubytování v malebné horské obci Nová Ves nad Nisou. Tato obec se nachází na úpatí regionu Jizerské hory, východně od města Jablonec nad Nisou.

Penzion Stará školka - ubytování:

Penzion nabízí 2- 4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením i rodinné pokoje se dvěmi ložnicemi.  Pobyt v letním období hostům zpříjemní bazén a upravená zahrada. K dispozici je také stolní tenis, kulečník, venkovní krb, ohniště a hřiště.

Penzion Stará školka - léto:

Okolí penzionu nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. V létě jsou zde jedinečné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. (V obci začíná cyklostezka spojená s tzv. Novou Hřebenovkou vedoucí po hřebenech Jizerských a Lužických hor.) Nedaleká Jablonecká přehrada je příležitostí pro svlažení rozpálených těl a v případě nepříznivého počasí je možné navštívit kryté bazény s tobogánem v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci.

Penzion Stará školka - zima:

V zimním období lákají turisty a sportovce především rozsáhlé běžecké tratě a blízko položené lyžařské vleky v Lučanech nad Nisou, Janově nad Nisou nebo ve Smržovce.

mail

Nová Ves nad Nisou

Nová Ves nad Nisou 631, Nová Ves nad Nisou, 468 27

Telefon:+420 483 000 283
GSM:+420 737 676 526
E-mail:penzionstaraskolka@gmail.com
Web:www.penzionstaraskolka.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
gril, ohniště
zahrada, terasa
venkovní bazén
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 40
Celkový počet pokojů: 11
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové