Ubytování Na kopečku

Ubytování Na kopečku se nachází v útulném rodinném domku, v klidném lázeňském prostředí obce Lázně Libverda, v regionu Frýdlantsko.

Ubytování Na kopečku - ubytování:

Velikost a vybavení pokojů vyhovuje jak jednotlivcům, tak rodinám s dětmi, nebo skupinám přátel do 12 osob.

K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje vybavené TV/SAT, kuchyň je na patře. Dále je možné využít apartmá pro 2-5 osob s plně vybavenou kuchyní (vařič, rychlovarná konvice, kávovar, lednice, mikrovlnka) a TV/SAT. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispiozici je WiFi připojení. 

Uvedené ceny ubytování Na kopečku od 200 Kč se řídí podle obsazenosti a délky pobytu.

Ubytování Na kopečku - služby:

U domu je zahrada s posezením, ohništěm a výhledem na lázeňské centrum. Přímo ve zdejších lázních lze využít řady lázeňských procedur (masáže, vířivky, sauny a další).

Ubytování Na kopečku - aktivity:

Ubytování Na kopečku je ideální ubytování pro návštěvníky stále více populárnějšího singeltracku pod horou Smrk. Nástupní místa na singeltrack jsou nedaleko ubytování – Lázně Libverda nebo Obří sud.   

Volný čas můžete trávit například pěšími túrami po Jizerských horách, které nabízejí plno překrásných koutů a vyhlídek. Jsou zde i jedny z nejlepších tras pro méně zdatné i zkušené cyklisty. V zimě lze využít množství běžeckých tratí, sjezdové lyžování je možné v Bedřichově.

Koupání je možné na koupališti v Hejnicích nebo v bazénu u penzionu, ale i v plaveckém bazénu v nedalekém Liberci, kde je i Aquapark v Centru Babylon. Dále se lze vydat na výlety do okolí například na zámek ve Frýdlantu, baziliku v Hejnicích, prohlédnout si Lázně Libverda nebo navštívit ZOO a Botanickou zahradu v Liberci a mnoho dalšího.

mail

Lázně Libverda

Lázně Libverda 95, Lázně Libverda, 463 62

GSM:+420 728 903 511
E-mail:mikasova.ruzena@seznam.cz
jiri.mikas@seznam.cz
Web:www.jizerske-hory-ubytovani.eu/na-kopecku

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
možnost vaření
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb

Doplňkové služby

snídaně

Ceny

Orientační cena za objekt / týden: 1 350 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2