Pension Ráj

Ráj, původně starý venkovský statek, dnes moderní komfortní pension, poskytuje ubytování na samotě na lesnatém úpatí kopce Vlhošť, v obci Litice, v centru půvabného regionu Máchův kraj.

Pension Ráj je umístěn v rozlehlé zahradě s vlastním parkovištěm. V zahradě je umístěn zahradní gril s možností pořádání různých akcí. V samotném pensionu je k dispozici jídelna s celodenním provozem, stylová vinárna s původními klenbami a salonek s kapacitou 15 míst.

Pension Ráj - Svatby a rodinné oslavy:

V různých prostorách pensionu můžete uspořádat zajímavé oslavy a hostiny.


Vinárna:
stylové prostředí se sloupovím a klenutými stropy, vlastní bar, samostatný vchod, kapacita 50 míst


Muchův salonek:
stylové prostředí v secesním stylu s vyřezávanými židlemi, tabuli lze připravit do kapacity 14 míst.


Selská jizba: prostorná místnost s dřevěným stropem, samostatnými WC, umístěna v zahradě penzionu a přímo propojena s terasou krytého zahradního krbu - kapacita až 60 míst.


Krytá terasa se zahradním krbem: ideální romantické prostředí pro letní oslavy a večírky s grilováním, opékáním a hudbou. Kapacita terasy 35 míst - je možno pro větší společnost propojit se selskou jizbou.

Pension Ráj - další služby:

K vašim oslavám zde zajistí různé typy živé hudby, květinovou výzdobu, kytice, dopravu, dorty a zákusky, i zajištění svatebních obřadů.

Pension Ráj - aktivity:

Romantické území Českého středohoří nabízí četné možnosti pěších, cyklistických a automobilových výletů. Krajina je bohatá na zajímavé přírodní útvary, kaňonovitá údolí s bizarními pískovcovými skalami (např. Ronov, Vlhošť nebo ojedinělý přírodní útvar "čedičové varhany" u Kamenického Šenova apod.), i na zajímavá města (městské rezervace Úštěk, Česká Lípa, Litoměřice) a na zámky (Zahrádky, Ploskovice, Zákupy, Liběchov, Lemberk, Mělník, skalní hrad ve Sloupu v Čechách, hrad Bezděz, hradní zřícenina v Jestřebí atd.). Zajímavá jsou i sklářská muzea v Novém Boru a Kamenickém Šenově nebo vlastivědné muzeum v České Lípě atd.

mail

Zahrádky

Litice 10, Zahrádky u České Lípy, 471 01

Telefon:+420 487 868 119
E-mail:info@penzion-raj.cz
Web:www.penzion-raj.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
venkovní bazén
sauna
hřiště
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
masáže, rehabilitace
konferenční služby

Kapacita

Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá