Villa Friedland

Villa Friedland poskytuje ubytování uprostřed lázeňského parku obce Lázně Libverda v regionu Frýdlantsko. Penzion je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn.

Villa Friedland je zrekonstruované bývalé sídlo Clam-Gallasů, majitelů panství Frýdlant. Pokoje jsou zařízeny v historickém stylu. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování je penzion vhodný pro náročnější klientelu.

Villa Friedland - vybavení:

Pro relaxaci můžete využít saunu a  whirlpool přímo v budově. Pokoje jsou vybaveny: TV-SAT, minibar, koupelna-WC, vysoušeč vlasů, telefon, sauna, whirlpool, solárium, parkoviště, 3 pokoje mají vlastní balkon.

Ceník dalších služeb, které jsou v lázních k dispozici zde.

Villa Friedland - sport/aktivity:

Celý areál nabízí celou řadu možností ke sportovnímu vyžití. Nabízíme možnost pronájmu tenisových kurtů, minigolfu a po dohodě i tělocvičny pro míčové hry. Samozřejmostí je možnost zapůjčení kola pro individuální cyklistické výlety po překrásném okolí Jizerských hor (pro skupinu zajistíme odvoz do hor). Pro regeneraci nabízíme možnost pronájmu malého rehabilitačního bazénu, popř. zajistíme vstup do velkého krytého bazénu (cca 6 km od areálu). Dále nabízíme pronájem sauny a whirlpoolu. Z naší široké nabídky léčebných procedur si vyberete léčebný program na míru, případně Vám léčebný program sestaví lékař po vstupní prohlídce. Nabízíme možnost výběru stravování v naší restauraci, kde si vyberete speciality české i mezinárodní kuchyně.

mail

Lázně Libverda

Lázně Libverda 87, 463 62

Telefon:+420 482 368 100
E-mail:rezervace@lazne-libverda.cz
pobyty@lazne-libverda.cz
Web:www.lazne-libverda.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
tělocvična, fitness
sauna
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště pro autobusy
kreditní karty akceptovány
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
praní, žehlení
masáže, rehabilitace
konferenční služby
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 22
Přistýlky: 3
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 6
Počet 3 lůžkových: 3