Penzion Česká hospoda***

Penzion Česká hospoda nabízí kvalitní ubytování v obci Heřmanice v Podještědí, která se nachází nedaleko města Jablonné v Podještědí na úpatí regionu Lužické hory.

Pro návštěvníky Lužických hor tu mají celoročně připraveno ubytování ve dvou objektech 39 pokojů a z toho je 28 dvoulůžkových, 9 třílůžkových a 2 čtyřlůžkové. Ke všem pokojům patří vlastní sociální zařízení (WC, sprcha a po dohodě lze domluvit pokoj i s vanou). K ubytování je možné přikoupit přistýlku, případně lze pokoj vybavit dětskou postýlkou.

Restaurace s celoročním provozem má kapacitu cca 60 míst s možností vytvoření uzavřeného salonku pro 40 lidí na různé společenské akce a nabízí široký sortiment jídel včetně vegetariánské kuchyně. Letní restaurace s pergolou a s barem pod mohutnou starou lípou je otevřena za slunečného počasí.

V objektu je také bowling s barem s celoročním provozem. Na zahradě je tenisový kurt s umělým povrchem a dalšími možnostmi na volejbal a nohejbal a dětský koutek. Pro hosty, kteří nemají s sebou kola, je zde k zapůjčení několik horských kol. V zimním období mají hosté k dispozici uzamykatelný prostor na lyže.

Další možnosti sportovních a společenských aktivit:

  • venkovní bazén 
  • 500 metrů od objektu se nachází ranč Malevil, který nabízí golf, jízdu na koních, tenis, squash a pravidelné kulturní akce
  • v celém okolí jsou ideální terény pro letní a zimní pěší turistiku a cykloturistiku

Okolní lesy nabízejí ideální podmínky pro houbaření. Cca 4 km od objektu je hraniční přechod do Německa s možností návštěvy zříceniny gotického kláštera Oybin. Cca 6 km od penzionu se nachází zámek Lemberk, který proslavila svatá Zdislava, chrám v Jablonném v Podještědí, zámek v Zákupech a Máchovo jezero s hradem Bezděz. 


mail

Jablonné v Podještědí

Jablonné v Podještědí - Heřmanice v Podještědí 116, 471 25

Telefon:+420 487 762 299
GSM:+420 602 603 797
E-mail:info@ceska-hospoda.cz
Web:www.ceska-hospoda.cz

Cyklisté vítáni

ANO

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
vybavení pro školení
venkovní bazén
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
půjčovna kol
parkoviště
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně
polopenze

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 325 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 91
Celkový počet pokojů: 39
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 28
Počet 3 lůžkových: 9
Počet 4 lůžkových: 2