Hotel Vyhlídka

Hotel Vyhlídka je rodinný hotel na vrchu Kozince nad městem Jilemnice, které je známé jako brána západní části regionu Krkonoše a leží v mělkém, širokém údolí potoka Jilemky. Díky své poloze si návštěvníci mohou užít výhled do krajiny a klidnou atmosféru tohoto místa.

Nadmořská výška náměstí je 464 metrů. Nejvyšším přirozeným bodem ve městě je kopec Kozinec o výšce 561 metrů n.m., na kterém se nachází hotel Vyhlídka. Díky jeho poloze se hostům naskýtá nádherný výhled do vnitrozemí i na panorama Krkonoš. Hotel je v provozu po celý rok. 

Hotel Vyhlídka nabízí ubytování o kapacitě 50 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, telefonem a TV se satelitním rozvodem, WIFI. Vybrat si můžete ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.

Součástí hotelu je restaurace. Nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. V restauraci najdete bar, salónek, salónek s krbem a taneční parket (pro skupiny po dohodě možnost zajištění hudebních produkcí). V letním období je možné využít venkovního posezení, restaurace zajistí i grilování.

Hotel je nejen vhodný pro soukromou rekreaci, ale zejména pro pořádání rehabilitačních a rekondičních pobytů, školení, svateb, večírků apod.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
půjčovna kol
půjčovna lyží
parkoviště
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Stravování

Kapacita
70

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Ceník

Odkaz: https://hotelvyhlidka.eu/cenik/