STAR HOTELS*** BENECKO

STAR HOTELS*** BENECKO nabízí kvalitní ubytování v srdci regionu Krkonoše, přímo v centru lyžařského a turistického střediska Benecko. Leží v těsné blízkosti lyžařských vleků a v dosahu běžeckých, cykloturistických i turistických tras. Je obklopen krásnou přírodou Krkonoš.

STAR HOTELS*** BENECKO - ubytování:

Hotel Star Vám poskytne pohodlné ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pro početnější rodiny rodinné pokoje se dvěma ložnicemi (maximální obsazení 6 osob). Všechna lůžka jsou pevná - bez přistýlky. Zdarma zapůjčení dětské postýlky. Ubytování je poskytováno s polopenzí (snídaně je bufetová a večeře o třech chodech, hlavní chod je na výběr ze 3 druhů). Většina pokojů má balkón s posezením (pouze 3 pokoje jsou bez balkónu). Všechny pokoje jsou vybaveny nově zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem a WC.

STAR HOTELS*** BENECKO - další vybavení:

Přímo v hotelu STAR HOTELS*** BENECKO je hotelová restaurace s letní terasou. Těsně u terasy je nově vybudované hřiště na petanque (mezinárodní norma 4x15 m). Zapůjčení koulí a pronájem hřiště je pro hosty zdarma. Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, trampolína, na rozlehlé louce přímo u hotelu lze hrát různé míčové a jiné hry či provozovat další sporty. Především pro děti je k dispozici venkovní bazén. Hotel nabízí pro hotelové hosty k volnému použití i venkovní ohniště. V hotelu je dále dětský koutek, herna s kulečníkem a stolním fotbalem, menší posilovna, stolní tenis a klubovna. Pro hotelové hosty je také zdarma víceúčelové hřiště s umělým povrchem, které je vhodné pro všechny míčové hry.

STAR HOTELS*** BENECKO nabízí relaxační a wellness služby: masáže, sauna a whirpool.

U hotelu je velké hotelové parkoviště (pro hosty zdarma).

Hosté STAR HOTELS*** BENECKO dostávají ke svému zimnímu pobytu karta hosta, díky které mají slevu na skipasy, půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou a snowboardovou školu a mnoho dalších slev a výhod.

Pro větší skupiny osob lze dohodnout individuální podmínky, v rámci nichž lze sjednat téměř cokoliv, od zajištění kompletního víkendového programu až po uzavření celého hotelu pouze pro tuto společnost.

STAR HOTELS*** BENECKO- stravování:

V hotelu STAR HOTELS*** BENECKO  je denně k dispozici hotelová restaurace s bohatou nabídkou pokrmů a nápojů, bar, terasa s obsluhou. Na jídelním lístku lze najít mezinárodní kuchyni (pstruh, losos, steaky ap.), českou kuchyni i krajové krkonošské speciality. Samozřejmostí je pestrý výběr vegetariánských jídel a dětská jídla. Labužníky potěší jídla na objednávku předem, například celá pečená kachna, pečená žebra a další.  Pokud na jídelním lístku nenaleznete své oblíbené jídlo a je to v možnostech kuchyně, kuchaři vám je rádi připraví. Specialitou hotelu je výběr  vynikajících moravských vín. 

Restaurant nabízí též možnost zajištění speciálních akcí pro skupiny - večeře formou rautu, opékání selete, zabíjačkové hody, rybí hody, večery krajové kuchyně, slavnostní obědy a večeře (svatby, promoce, křtiny, oslavy výročí, narozenin, večírky, abiturientská setkání apod.).

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
venkovní bazén
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
půjčovna kol
půjčovna lyží
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
masáže, rehabilitace
konferenční služby
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 89
Celkový počet pokojů: 25
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 15
Počet 4 lůžkových: 4
Počet apartmá: 4