Městské informační centrum Liberec

Městské informační centrum Liberec najdete v budově Nového magistrátu, hned vedle historické budovy radnice.

Máme pro vás připravené užitečné informace o Liberci i celém regionu. Poradíme vám, které přírodní, historické i turistické zajímavosti rozhodně stojí za vaši návštěvu. Podělíme se s vámi o tipy na kulturní i sportovní akce a budeme vám partnerem po celou dobu vašeho pobytu v Liberci.

Předprodej vstupenek

V našem infocentru zakoupíte vstupenky z mnoha celorepublikových sítí.  Buďte akcím nadosah s nabídkou sítí Ticketmaster, Ticketportal, Ticketstream, SMS Ticket a ColosseumTicket. Samozřejmě vám můžeme nabídnout i předprodej liberecké (a teď už vlastně spíše regionální) sítě Evstupenka

Platební kartou u nás můžete zaplatit při nákupu nad 100 Kč. Hotovost přijímáme pouze v české měně.

Ostatní zboží

S naší pomocí nezabloudíte. Stačí si vybrat z bohaté nabídky turistických map, cyklomap a zimních map Jizerských hor, Lužických hor, Krkonoš a Českého ráje. Pak už vaše kroky zaručeně povedou tím správným směrem. Pokud rádi čtete, přijďte si pro publikace o Liberci, historii města, památkách, zajímavostech a okolí. A abyste si mohli na svůj výlet do Liberce zavzpomínat i po návratu domů, nezapomeňte si vybrat také z milých suvenýrů nebo třeba pohlednic s regionální tématikou. 

Fandíme šikovným řemeslníkům z našeho okolí, a proto jsme certifikovaným prodejcem regionálních výrobků z Jizerských hor.

Doporučíme vám ubytování všech cenových kategorií. Skupiny si u nás mohou objednat průvodcovské služby po městě i okolí a zájemce provádíme v letní i zimní sezoně poutavými interiéry liberecké radnice.

V našem infocentru máte k dispozici veřejně přístupný internet zdarma (WIFI).

A pokud chcete být pravidelně informováni o dění v Liberci, přihlaste se do našeho newsletteru.