Hotel Na vyhlídce

Hotel Na vyhlídce poskytuje komfortní a stylové ubytování v obci Kořenov v nadmořské výšce 800 m n.m. na klidném místě u lesa, která leží na pomezí regionů Jizerské hory a Krkonoše, mezi městy Tanvald a Harrachov na území Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory a částí se dotýká i Krkonošského národního parku.

Hotel Na vyhlídce - ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, stylovým masivním dřevěným nábytkem, sedací soupravou, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Ve všech pokojích je možná přistýlka. Uvedené ceny za ubytování jsou včetně snídaně.

Hotel Na vyhlídce - další služby:

Hotel má vlastní restauraci, vinárnu s barem, salonek, saunu, směnárnu, kulečník, stolní tenis, je zde půjčovna horských kol, lyží, sněžných skútrů. Na zahradě hotelu je k dispozici zahradní restaurace s grilem, otevřeným ohništěm, udírnou a dětským koutkem, bazén 6 x 12 m. Hotel zajistí projížďky v kočáru nebo na saních tažených koňmi, kosmetiku a masáže přímo na pokoji. Parkoviště je vybaveno zamykatelnou závorou a kamerovým systémem svedeným do každého TV na pokoji.

Hotel Na vyhlídce - stravování:

Útulná restaurace s pravou kachlovou pecí, vyhlášenou českou a mezinárodní kuchyní Vám na objednávku připraví i lahůdky jako je pečené sele, sumec, jehně, plněný krocan apod. Mají zde velký výběr vín z českých, moravských a zahraničních sklepů, točené pivo Budvar a Plzeňský Prazdroj. Oddělený salonek je vhodný pro svatby, firemní jednání či rodinné oslavy. Vinárna v netradičním prostředí jeskyně s ohništěm a podzemním jezírkem je k dispozici na objednávku, v sezónních měsících pak o víkendech.

Hotel Na vyhlídce - aktivity:

Pro svoji strategickou polohu je Kořenov vyhledávaným rekreačním střediskem. V místě a nejbližším okolí najdete 7 lyžařských vleků, lanovou dráhu a desítky kilometrů stop pro běžkaře, včetně nástupu na Jizerskou magistrálu a Krkonoše. V letní sezóně můžete využít množství značených turistických tras a cyklotras.

mail

Kořenov

Kořenov 877, 468 49

GSM:+420 608 477 575
E-mail:vyhlidka@iol.cz
Web:www.na-vyhlidce.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
venkovní bazén
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna kol
půjčovna lyží
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
masáže, rehabilitace
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Přistýlky: 8
Celkový počet pokojů: 20
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 14
Počet 3 lůžkových: 4
Počet apartmá: 2