Hotel Maxov

Hotel Maxov*** leží ve výšce 735 metrů n. m. obci Horní Maxov - v Jizerských horách nedaleko od Jablonce nad Nisou a Liberce. Nabízí Vám v celoročním provozu příjemné pobyty v krásném prostředí přírody Jizerských hor. Vzhledem k tomu, že hotel je položen zcela mimo okolní zástavbu, nabízíme Vám dokonalé pohodlí, klid, soukromí a především kvalitní služby s ochotným personálem, který hovoří též německy a anglicky.

Ubytování:
Ubytování nabízí hotel Maxov v 1 - 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven kompletním příslušenstvím se sprchou, WC a televizním přijímačem s příjmem satelitních programů. Snídaně jsou v hotelu poskytovány formou "švédských stolů", u večeří nabízíme výběr ze 2-3 druhů jídel a součástí večeře je i polévka a dezert nebo ovoce. Dále pak hotel nabízí pestrý výběr jídel z bohatého jídelního lístku, zahrnujícího česká jídla i jídla zahraničních kuchyní a jistě oceníte i náš výběr kvalitních jihomoravských vín. V rámci posezení v hotelové restauraci je možno vybírat z pestrého výběru míchaných nápojů.

Vybavení:
Pro společenské o sportovní vyžití hostů nabízí hotel Maxov řadu služeb. K dispozici je zde kulečník, stolní tenis, ruské kuželky, úschovnu lyží, venkovní dětské hřiště, dětská herna, hotelový trezor pro úschovu cenností, posezení u ohniště na louce u hotelu, různé společenské hry a osvětlené hotelové parkoviště, které je v noci zajištěno.

Za poplatek hostům hotel nabízí saunu, půjčování horských kol, použití tenisového kurtu, elektronické šipky, biliárový stůl, stolní kopanou, použití faxu, telefonní automat, perličkové lázně, zdravotní masáže (po předchozím objednání).
Za poplatek můžete mít v našem hotelu též svého psa nebo kočku.

Pro konání různých akcí, jako např. svatby, školení, promoce apod. Vám kromě hotelové restaurace, která pojme cca 80 osob, hotel nabízí též dva samostatné salonky s kapacitou 40 a 20 osob, kde je k dispozici samostatné video a televizor.

Možnosti vyžití:
V letním období se v okolí hotelu nabízí řada zajímavých možností k vycházkám a vyjížďkám na horských kolech, např. po řadě okolních rozhleden, Českým rájem apod. Nedaleko od hotelu je chov poníků, který je příjemným zpestřením možností pro turistiku. Samozřejmě se zde v okolních lesích nabízí možnost sběru hub a různých lesních plodin. V blízkém Jablonci n. N. je menší přehradní nádrž, kde se můžete plně oddávat pravé letní činnosti, tj. koupání o opalování.

Stejnou možnost však máte i přímo u hotelu, kde je pro Vás k dispozici menší přírodní nádrž. V zimním období je v blízkém okolí řada příležitostí pro sjezdové lyžování i běžkaře. Nedaleko hotelu je lyžařský svah s vlekem cca 950 metrů dlouhý na jehož horní stanici je situován velmi mírný svah pro začátečníky a malé děti. Ve vzdálenosti do 5 km pak můžete navštívit známý areál pro sjezdové lyžování Špičák a pro běžkaře je to areál Bedřichov, kterým prochází trať známé "Jizerské padesátky". Přímo u hotelu pak máte možnost najet do ideální běžkařské stopy, která se na výše uvedenou trať napojuje.

mail

Josefův Důl

Dolní Maxov 710, Josefův Důl, 468 44

GSM:+420 776 868 181
E-mail:info@hotelmaxov.cz
Web:www.hotelmaxov.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
konferenční místnost
gril, ohniště
sauna
hřiště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována

Doplňkové služby

masáže, rehabilitace

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 86
Přistýlky: 20
Celkový počet pokojů: 36
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 1 lůžkových: 6
Počet 2 lůžkových: 12
Počet 3 lůžkových: 15
Počet 4 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 1