Pension Krausovy boudy

Rodinný pension Krausovy boudy nabízí ubytování ve městě Špindlerův Mlýn, v pěkném prostředí regionu Krkonoše nad přehradou na Labi, v nadmořské výšce 830 m, asi 2 km od centra.

Pension Krausovy boudy – ubytování:

Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje se sprchou, umyvadlem, WC, TV/SAT, dvě jídelny, bar, kuchyňka, terasa s krásným výhledem na hory, ohniště, louka na opalování, dětské hřiště (houpačky, pískoviště, skluzavka), šipky, stolní fotbal. Zapůjčení dětské postýlky a jídelní stoličky. Pro hosty jsou připraveny snídaně a večeře.

Pension Krausovy boudy – další nabídka:

Ve vzdálenosti 100 m je 1 lyžařský vlek a 1 sedačková lanovka, ke kterým lze dojet přímo na lyžích a ze sjezdovek opět zpět k pensionu. Asi 300 m vzdálené jsou upravované běžecké tratě (vedoucí mj. k Horním Mísečkám a na Benecko). V blízkém hotelu Clarion (300 m) je možné využít krytý bazén, saunu, masáže, posilovnu, atd. Od tohoto hotelu zajišťuje v zimě dopravu skibus, kterým se dostanete k centrálním sjezdovkám s lanovkami špičkové úrovně na Pláních a Medvědíně. 

Parkovat lze většinou celoročně přímo u pensionu (v zimě je nutné použít sněhové řetězy). Pokud však sněhové podmínky nedovolí vyjet až nahoru, zajistí vám zde transport zavazadel a lyží.

Pension Krausovy boudy je vhodný pro rodiny s dětmi, pro odpočinkovou i sportovní dovolenou. Je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak pro zimní túry na běžkách po hřebenech Krkonoš, např. k prameni Labe, na Sněžku,…

mail

Špindlerův Mlýn

Labská 13, Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon:+420 499 433 110
GSM:+420 733 567 826
E-mail:recepce@krausovyboudy.cz
Web:www.krausovyboudy.czwww.facebook.com/krausovyboudy

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
možnost vaření
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 34
Přistýlky: 6
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 5
Počet vícelůžkových: 1

Ceník

Odkaz: https://krausovyboudy.cz/cenik/